Co przedstawicielka Ministerstwa Zdrowia odpowiedziała na nasze pytania dotyczące nowych regulacji prawnych? Koniecznie musisz zobaczyć to video!

Dnia 5 sierpnia odbyło się trzecie spotkanie z Radą Przedsiębiorców działającą przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Tematem ponownie były regulacje prawne, które mogą ograniczyć możliwość wykonywania niektórych zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Tym razem na spotkaniu była obecna przedstawicielka Ministerstwa Zdrowia, która odpowiadała na nasze pytania.

Relację z pierwszego i drugiego spotkania (+ dodatkowe informacje) znajdziesz TUTAJ i TUTAJ.

Dziś nie będę robić obszernych wstępów teoretycznych, bo video mówi tak naprawdę wszystko. Uważam, że każda osoba pracująca w branży beauty powinna obejrzeć to nagranie.

O dalszym rozwoju sprawy będę Was oczywiście informować.

Tymczasem gorąco zachęcam do wspierania mojej działalności w tym temacie. Tylko od Ciebie zależy, ile uda mi się zrobić. Zostań moją patronką na Patronite, postaw mi wirtualną kawę lub zrób zakupy w moim sklepie. Im więcej wsparcia, tym więcej czasu na działanie! 💪

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :