Gabinet od zaplecza

O mnie

Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza

Nazywam się Anna Wydra-Nazimek i jestem specjalistką ds. marketingu i zarządzania w branży beauty. Przez ostatnie 10 lat zbierałam doświadczenia, pracując w niemal każdym zawodzie związanym z branżą kosmetyczną. Dzisiaj dzielę się swoją wiedzą i doradzam innym jak zarabiać na prowadzeniu gabinetu kosmetycznego!

Zaczynałyśmy tak samo – ucząc się teoretycznych i praktycznych aspektów pracy w gabinecie kosmetycznym. Niedługo po zakończeniu nauki nasze drogi się rozeszły. Czułam, że praca w gabinecie nie jest moim powołaniem. Podczas gdy Ty zdobywałaś kolejne doświadczenia w pracy z klientkami, ja zgłębiałam tajniki marketingu i zarządzania. Zdobywałam doświadczenie pracując w kolejnych firmach kosmetycznych i mediach branżowych. Teraz znowu się spotykamy. Ty jesteś specjalistką w dziedzinie kosmetologii, ja jestem specjalistką w dziedzinie skutecznego marketingu w branży kosmetycznej.

  • img_6262_1
    Pracowałam jako kosmetolog, wizażystka, dziennikarka branżowa.
  • Kierowałam dużym portalem kosmetycznym oraz działami marketingu w hurtowni kosmetycznej i w dużej sieci drogerii.
  • Uczyłam w szkole kosmetycznej – wykładałam dermatologię i chemię kosmetyczną.
  • Robiłam strony internetowe, pozycjonowałam je.
  • Szkoliłam pracowników dużej sieci kosmetycznej, pracowników firm sprzedających kosmetyki.
  • Byłam w jury wielu konkursów branżowych.
  • Pomagałam wprowadzać na rynek nowe marki.
  • Pisałam i z resztą nadal piszę dla firm, gabinetów i mediów nie tylko branżowych – jestem autorką tysięcy tekstów reklamowych, artykułów branżowych, opisów zabiegów i produktów.

Dopiero teraz czuję, że jestem na swoim miejscu. Na każdym etapie mojej kariery zawodowej czerpałam ogromna radość z tego co robię, ale cały czas czułam że to nie jest miejsce, w którym chcę osiąść na stale. Jestem wdzięczna losowi za wszystkie doświadczenia. Bo to właśnie one uczyniły ze mnie osobę, która naprawdę zna się na tym co robi. Dzięki nim mogę służyć naprawdę profesjonalną pomocą każdemu, kto działa w branży kosmetycznej!

Znam kosmetyki. Znam gabinety. Wiem jak funkcjonują media. Wiem jak robić skuteczne reklamy. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że pomagałam wprowadzać na rynek kosmetyki, które stosujesz w swojej codziennej pracy. Wiem jak działają strony internetowe, bo sama je tworzyłam. Na co dzień żyję w świecie mediów społecznościowych. Nigdy nie teoretyzuje. Wszystko przerabiałam w praktyce. Znam zarówno jasne, jak i ciemne strony biznesu kosmetycznego. Pomogę Ci uniknąć wielu problemów!

wp_20161108_13_53_01_pro-kopia-2

Od kiedy zostałam mamą zrozumiałam jak ważne i jednocześnie jak trudne jest zachowanie równowagi pomiędzy pracą i życiem osobistym. Kluczem do sukcesu w tej dziedzinie jest rozsądne gospodarowanie swoim czasem i zasobami. Nie chodzi o to, żeby pracować. Chodzi o to, żeby zarabiać! W tym właśnie chcę Ci pomóc!

Moim głównym celem jest zwiększenie Twoich obrotów, zysków, zadowolenia z tego co robisz, a także uwolnienie Cię od wielu trudnych problemów, które utrudniają Ci spokojną i efektywną pracę. Jestem po to, żeby Cię odciążyć! Żebyś miała więcej czasu dla siebie!

Na tym blogu dzielę się z Tobą swoją zdobywaną przez lata wiedzą po to, abyś sama mogła prowadzić skuteczne działania reklamowe. Jeśli jednak czujesz, że potrzebujesz pomocy w tym zakresie, zapraszam TUTAJ.

Możesz również zapoznać się z moimi publikacjami prasowymi – wystarczy, że klikniesz TUTAJ.


Moje artykuły w prasie