Gabinet od zaplecza

O mnie

Anna Wydra-Nazimek

mgr kosmetolog, autorka e-booków i kursów online o prowadzeniu zyskownego biznesu, szkoleniowiec, wykładowczyni akademicka, blogerka

Nazywam się Anna Wydra-Nazimek. Od 2014 roku pomagam małym firmom w zwiększaniu zysków z działalności. Moją specjalnością są tematy związane z marketingiem, budżetem i polityką cenową.

Swoją wiedzą dzielę się:

 • na moich blogach gabinetodzaplecza.pl i firmaodzaplecza.pl.
 • w licznych e-bookach i kursach online,
 • na szkoleniach,
 • na wykładach (wykładam na Akademii WSB),
 • w mediach (artykuły, wywiady),
 • na kongresach, konferencjach,
 • prowadząc indywidualne konsultacje.

Moja obecność w mediach

Moje artykuły, wypowiedzi lub wywiady ze mną znajdziesz w:

Od 2014 roku napisałam blisko 90 artykułów do prasy, m.in. do takich tytułów jak Marketer+, Szef Sprzedaży, LNE, Beauty Forum, Beauty Inspiration. Udzieliłam szeregu wywiadów, np. dla Wysokich Obcasów, a także występowałam w telewizji – w Dzień Dobry TVN i Pytaniu na śniadanie.

Moje wypowiedzi pojawiały się w takich mediach jak Newsweek, Puls Biznesu, Medonet, Duży Format, Polityka itd.

Moja specjalizacja

Specjalizuję się w tematach związanych z rozwojem i zwiększaniem zysków salonów działających w branży beauty:

 • skuteczną i niskokosztową reklamą salonu (tradycyjną i internetową),
 • budowaniem własnej marki, wizerunku eksperta,
 • planowaniem budżetu salonu, optymalizacją kosztów,
 • wycenianiem zabiegów, ustalaniem polityki cenowej,
 • zarządzaniem, planowaniem, organizacją,
 • przepisami regulującymi pracę salonu beauty (sanepid, odpady, uprawnienia zawodowe, bezpieczeństwo wykonywania zabiegów, RODO itd.). 

Kwalifikacje i doświadczenie

Pierwsze doświadczenia zdobywałam, pracując w działach marketingu internetowego hurtowni kosmetycznej i sieci drogerii oraz w mediach związanych z branżą beauty.

Byłam szkoleniowcem dużej sieci salonów, dla której dodatkowo tworzyłam materiały edukacyjne dla pracowników oraz materiały reklamowe. Równolegle rozwijałam własną działalność copywriterską. Pisałam artykuły sponsorowane, opisy produktów, teksty na opakowania kosmetyków, tłumaczyłam materiały marek wprowadzanych na polski rynek.

Swoją wiedzą na temat marketingu zaczęłam dzielić się w czasopismach skierowanych do właścicieli i managerów salonów beauty. Spodobało mi się to na tyle, że w 2014 roku postanowiłam stworzyć bloga – Gabinet od zaplecza.

Moim głównym celem jest edukacja marketingowa i biznesowa właścicieli małych firm związanych z branżą beauty.

Sama również intensywnie się edukuję, regularnie uczestnicząc w licznych szkoleniach dotyczących m.in. budowania strategii firmy, marki, technik sprzedaży, nowoczesnego marketingu, PR, komunikacji, motywacji, rekrutacji, zarządzania, planowania, analityki, tworzenia stron internetowych, grafiki, pozycjonowania itp.

Obecnie moje profile w mediach społecznościowych śledzi ponad 40 000 właścicieli i pracowników salonów beauty w całej Polsce, a moja strona zanotowała od początku blisko 5 milionów odsłon. To wszystko w niewątpliwej niszy, jaką jest edukacja biznesowa osób prowadzących działalność usługową w branży beauty.

E-booki i kursy online

Do tej pory napisałam 30 e-booków, nagrałam 2 kursy online, stworzyłam 4 kalkulatory i mnóstwo innych przydatnych narzędzi dla właścicieli i managerów salonów beauty. Wszystkie moje produkty znajdziesz w TYM sklepie.

Konsultacje indywidualne

Potrzebujesz indywidualnego wsparcia? Możesz skorzystać z konsultacji mailowej, telefonicznej lub z kompleksowego audytu. Więcej informacji na temat usług indywidualnych znajdziesz TUTAJ.

Kongresy, konferencje, wykłady…

2245782432386640

Wszystkie moje artykuły w prasie

Poniżej znajdziesz (prawie) wszystkie moje artykuły opublikowane w mediach branżowych i biznesowych.

Moje artykuły w prasie