Zobacz krótkie opisy nowych materiałów, nad którymi pracowałam przez 4 ostatnie miesiące. Znajdziesz w nich odpowiedzi na najważniejsze wyzwania, które obecnie stoją przed właścicielami salonów beauty!

Obawiasz się, że wysoka inflacja “zje” Twoje zyski z salonu? Ile konkretnie tracisz przy inflacji 5%, 10%, 15%, 20% itd.? O ile rosną Twoje koszty, spadają zyski i o ile powinnaś podnieść ceny w różnych wariantach rozwoju sytuacji? Jak skutecznie obniżyć rachunki za prąd, wodę i ogrzewanie? Co zmienić w swojej ofercie, żeby pracując tyle samo, zarabiać więcej bez podnoszenia cen i cięcia kosztów? Jak dorobić do salonowego budżetu?

W pakiecie “antyinflacyjnym” znajdziesz mnóstwo praktycznych porad i narzędzi, które pomogą Ci przejść “suchą stopą” przez obecny, bardziej wymagający dla właściciela salonu czas. Wszystkie materiały są dostępne osobno, ale warto zapoznać się z całym pakietem, bo przez kilka dni jest na niego naprawdę solidna zniżka!

UWAGA! Promocyjna, premierowa cena pakietu obowiązuje tylko do 27.09.2022!
Kupując teraz, a oszczędzisz aż 315 zł – 44% zniżki!

W skład pakietu wchodzą następujące produkty:

1. Jak ZARABIAĆ na salonie w czasach wysokiej inflacji? – E-BOOK

Jak ZARABIAĆ na salonie w czasach wysokiej inflacji? – E-BOOK – obawiasz się, że wysoka inflacja “zje” Twoje zyski z salonu? Dowiedz się, ile konkretnie tracisz przy inflacji 5%, 10%, 15%, 20% itd., o ile rosną Twoje koszty, spadają zyski i o ile powinnaś podnieść ceny w różnych wariantach rozwoju sytuacji. Sprawdź, jak przeprowadzić analizę struktury kosztów salonu, która pomoże Ci zrobić największe oszczędności oraz czy to dobry czas na inwestowanie w salon. Otrzymasz również wskazówki dotyczące zabezpieczenia Twoich oszczędności.

Pełny opis e-booka znajdziesz TUTAJ.


2. KALKULATOR INFLACJI dla salonu beauty – Zyski, ceny zabiegów, koszty

KALKULATOR INFLACJI dla salonu beauty – Zyski, ceny zabiegów, koszty sam policzy Ci, ile tracisz na wysokiej inflacji, jak spada realna wartość Twoich zysków oraz o ile powinnaś podnieść ceny zabiegów, żeby zneutralizować wszystkie straty. To dopiero początek! Jednym kliknięciem możesz sprawdzić, jak zmienią się te wszystkie dane w różnych wariantach rozwoju sytuacji, np. przy inflacji w wysokości 5%, 12%, 15%, 21% lub dowolnej innej. Zastanawiasz się, co będzie za miesiąc, pół roku, za rok? Sprawdź to! Zyskasz większą kontrolę nad swoim firmowym i domowym budżetem.

Pełny opis kalkulatora znajdziesz TUTAJ.


3. Co zmienić w ofercie salonu beauty, żeby ZWIĘKSZYĆ ZYSKI bez podnoszenia cen i cięcia kosztów? – E-BOOK + WORKBOOK + BONUS

Co zmienić w ofercie salonu beauty, żeby ZWIĘKSZYĆ ZYSKI bez podnoszenia cen i cięcia kosztów? – E-BOOK + WORKBOOK – czujesz, że w tej chwili nie możesz podnieść cen zabiegów, a w budżecie salonu nadal brakuje pieniędzy? Obcięłaś już wszystkie koszty, które mogłaś, ale to nie poprawiło sytuacji tak, jakbyś oczekiwała? Z e-booka dowiesz się, co musisz zmienić w swojej ofercie, żeby pracując tyle samo, zarabiać więcej bez zmiany cennika i rezygnowania z kluczowych opłat!

Pełny opis e-booka znajdziesz TUTAJ.


4. 68 sposobów na niższe rachunki w salonie beauty – LISTA KONTROLNA

68 sposobów na NIŻSZE RACHUNKI w salonie beauty – LISTA KONTROLNA – poznasz aż 68 sposobów na obniżenie w salonie rachunków za prąd, wodę i ogrzewanie. 

Pełny opis listy kontrolnej znajdziesz TUTAJ.


5. 58 sposobów na dodatkowe zarobki w salonie beauty – LISTA KONTROLNA

58 sposobów na DODATKOWE ZAROBKI w salonie beauty – LISTA KONTROLNA – myślałaś o tym, żeby dorobić w salonie? Mam dla Ciebie 58 pomysłów na dodatkową działalność, którą możesz wykonywać równolegle z tym, co robisz na co dzień. Wykorzystaj je i podreperuj swój budżet!

Pełny opis listy kontrolnej znajdziesz TUTAJ.


6. Jak przygotować salon beauty na ryzyko blackoutu? – LISTA KONTROLNA

Jak przygotować salon beauty na ryzyko BLACKOUTU? – LISTA KONTROLNA – co zrobić, jeśli w Twoim salonie nagle zabraknie prądu? Jak dalej pracować i wykonywać zabiegi? Jak przygotować się na taką ewentualność? Co warto kupić i trzymać w “awaryjnej szufladzie”? W liście kontrolnej znajdziesz aż 37 wskazówek, dzięki którym nic Cię nie zaskoczy!

Pełny opis listy kontrolnej znajdziesz TUTAJ.


Pakiet “antyinflacyjny” to w sumie aż 346 stron materiałów w mnóstwem konkretnych rozwiązań, które od razu możesz wdrożyć w swoim salonie!

Kliknij TUTAJ, żeby zobaczyć pełny opis pakietu.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym