Dziś mam dla Ciebie pierwszy materiał z cyklu ARTYKUŁY DO SŁUCHANIA! Całą koncepcję opisałam w tym artykule. W skrócie: z myślą o osobach, którym brakuje czasu na czytanie, postanowiłam nagrywać najciekawsze artykuły w formie podcastów, które będą dostępne na moim kanale na YouTube.

Dziś mam dla Ciebie pierwszy odcinek ARTYKUŁÓW DO SŁUCHANIA.

Tematem są najpopularniejsze błędy, które właściciele salonów beauty popełniają, ustalając wysokość wynagrodzenia dla swoich pracowników.

Artykuł w wersji tekstowej pojawił się na blogu w kwietniu tego roku – znajdziesz go tutaj.

Artykułu w formie podcastu możesz posłuchać tutaj:

Dodam jeszcze, że odcinek nagrałam tak, żebyś nie musiała patrzeć na monitor, ale jeśli masz techniczną możliwość, to warto zerkać, bo na ekran wrzucam ciekawe grafiki, wykresy itd.

Jak już odsłuchasz, daj mi proszę znać, czy tempo czytania jest odpowiednie. Za szybko, za wolno, czy ok? Coś zmienić, poprawić? 🤔

Pamiętaj również o tym, żeby zasubskrybować kanał.

Może znasz kogoś, komu takie treści mogą się spodobać? Daj mu proszę namiary na kanał.

Jeśli chcesz wesprzeć powstawanie kolejnych ARTYKUŁÓW DO SŁUCHANIA lub zwykłych odcinków, możesz postawić mi wirtualną kawę TUTAJ.

Bardzo dziękuję za każde wsparcie ❤️

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym