Brakuje Ci czasu na czytanie artykułów? A gdyby tak ktoś (np. ja) przeczytał dla Ciebie artykuł i wrzucił go na YouTube? Tak, żebyś mogła go posłuchać w dogodnej dla siebie chwili. Startujemy z ARTYKUŁAMI DO SŁUCHANIA!

W ostatnim artykule (klik) pisałam Wam, że biorę się na poważnie za nagrywanie filmów na YouTube. Podczas prac nad moim pierwszym filmem wpadł mi do głowy pomysł, żeby oprócz normalnych video, nagrywać dla Was również moja stare i nowe artykuły.

Na mojej stronie gabinetodzaplecza.pl jest już kilkaset artykułów na temat marketingu, zarządzania, finansów, organizacji pracy, rozwoju i przepisów regulujących działanie salonu beauty.

Wiem, że w obecnym świecie nie każdy ma czas na czytanie, dlatego nagrywanie najciekawszych artykułów w formie podcastów wydało mi się świetnym rozwiązaniem dla osób, które są w ciągłym “niedoczasie”. Jednym słowem, oferuję Ci swoje towarzystwo podczas podróży, porządków lub innych prac zawodowych, lub prywatnych 😁 

Nagrywam tak, żebyś nie musiała patrzeć na monitor, ale jeśli masz techniczną możliwość, to czasami warto zerknąć, bo na ekran wrzucam ciekawe grafiki, wykresy itd.

Tak też było z pierwszym nagranym artykułem, w którym było sporo danych i wykresów. Zrobiłam z nich prezentację, która jest elementem video. Jak wspomniałam, patrzeć nie trzeba, ale jeśli masz “wolne oczy”, to warto 😁

Dodam jeszcze, że materiały z YouTube będę osadzać także przy tekstowych wersjach na blogu, więc będzie można je odsłuchać również bezpośrednio na stronie. 

Pierwszy artykuł do słuchania znajdziesz TUTAJ.

Jak już odsłuchasz, daj mi proszę znać, czy tempo czytania jest odpowiednie. Za szybko, za wolno, czy ok? Coś zmienić, poprawić? 🤔

Pamiętaj również o tym, żeby zasubskrybować kanał.

Może znasz kogoś, komu takie treści mogą się spodobać? Daj mu proszę namiary na kanał.

Jeśli chcesz wesprzeć powstawanie kolejnych ARTYKUŁÓW DO SŁUCHANIA lub zwykłych odcinków, możesz postawić mi wirtualną kawę TUTAJ.

Bardzo dziękuję za każde wsparcie ❤️

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym