Chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami z koleżankami z branży? Masz do opowiedzenia ciekawą historię? Chcesz przestrzec innych przed błędami, które popełniłaś lub podzielić się swoją receptą na sukces? Napisz do mnie!

Ostatnio przeprowadziłam wywiad z właścicielką salonu, która musiała przebywać na kwarantannie (możesz go przeczytać tutaj). Pomysł na wywiad zrodził się spontanicznie, podczas naszej prywatnej rozmowy. Pomyślałam, że może warto pójść za ciosem i udostępnić Wam na blogu stałe miejsce do dzielenia się Waszymi historiami.

Zapytałam Was o to w mediach społecznościowych i pomysł ten spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Dostałam już nawet kilka wiadomości – propozycji tematów, którymi zajmę się w najbliższych dniach.

Jeśli masz do opowiedzenia jakąś ciekawą historię, zorganizowałaś fajną akcję, osiągnęłaś super wyniki, miałaś trudną sytuację i poradziłaś sobie z nią lub nie poradziłaś… Napisz do mnie! Daj znać pokrótce o co chodzi, o czym mogłybyśmy porozmawiać. Oczywiście nie gwarantuję, że podejmę każdy temat, ale obiecuję, że nad każdym się pochylę! Mogę również zagwarantować anonimowość, jeśli tak będzie dla Ciebie łatwiej.

Napisać możesz na maila: ania@gabinetodzaplecza.pl. W temacie wiadomości wpisz „wywiad”– będzie mi łatwiej odszukać w gąszczu innych wiadomości 🙂

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym