marketing gabinetu

Zgarnij podwójne zaproszenie na konferencję BEAUTY MEETING!

Mam do rozdania aż 5 podwójnych zaproszeń!

Mam do rozdania aż 5 podwójnych zaproszeń na konferencję Beauty Meeting (Warszawa, 18.02) – prezent od organizatora 🙂 Wejściówek jest tylko 5, więc jakoś trzeba wybrać, komu je dać. Na konferencji będę miała wykład na temat reklamy gabinetu na Facebooku i pomyślałam, że żeby był on dla Was jak najbardziej ciekawy, zrobię ankietę i podpytam Was trochę o Wasze doświadczenia z reklamowaniem się na Facebooku. Wynikami podzielę się na wykładzie i w artykule na blogu.

Prośba o wypełnienie ankiety jest do WSZYSTKICH, a kto chce powalczyć o podwójne zaproszenie na konferencję, po wypełnieniu ankiety dodatkowo kliknie w link i na stronie, która się wyświetli odpowie na pytanie:

Dlaczego to właśnie Ty powinnaś dostać darmową wejściówkę?

Odpowiadać można do 13.02 do godz. 23.59, a 14.02 do 5 osób wyślę radosnego maila z informacją o wygranej 😀 Krok po kroku:
  1. Wypełniamy ankietę (wszystkie pomocne dusze z własnymi gabinetami + osoby zainteresowane wejściówkami).
  2. Wyskakuje link i klikamy w niego, opowiadamy na pytanie, wpisujemy e-mail i wysyłamy (jeśli ktoś chce powalczyć o darmowe bilety na konferencję – tam też znajdziesz dokładne zasady i informację na temat danych osobowych).
Jedna ważna informacja: wejściówki mam rozdać właścicielom lub managerom gabinetów, więc jeśli nie jesteś taką osobą, wypełnij ankietę, ale nie przechodź dalej na stronę z pytaniem konkursowym, bo nie będziesz mogła odebrać nagrody. Wypełnij ankietę TUTAJ.
Aktualizacja: konkurs został już rozstrzygnięty, ale jeśli chcesz, nadal możesz wypełnić ankietę – będzie dla mnie pomocna przy tworzeniu nowych artykułów na temat promocji gabinetu na Facebooku 🙂

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar