W którymś z ostatnich wpisów wspominałam, że na blogu szykują się zmiany. Wszystko powoli nabiera kształtów, niemniej jednak zanim zrobię ostateczny plan działania, bardzo chciałabym poznać Wasze zdanie na temat tego, jakie tematy powinny w przyszłości znaleźć się na blogu. 

W tym celu przygotowałam ankietę – nie powiem, że króciutką, ale też niespecjalnie długą – w sam raz na pół kawy i małe ciasteczko 😉 Jeśli nie chcesz, nie musisz nic pisać, wystarczy, że klikniesz w kilka okienek i zaznaczysz, które tematy interesują Cię najbardziej. Jeśli masz specjalne zamówienia, również będzie miejsce, żeby napisać coś od siebie, ale jeśli nie masz czasu lub po prostu Ci się nie chce, możesz ograniczyć się do pytań zamkniętych. 

Lubisz czytać moje artykuły? Masz niepowtarzalną okazję zamówienia sobie tekstu na temat który Cię interesuje i wpłynąć na kształt mojego bloga!

Czytając prasę branżową czy wpisy w internecie zwykle dostajemy to, co ktoś chce nam przekazać. Postanowiłam zmienić ten jednostronny przekaz w dialog. Podzielisz się ze mną swoimi sugestiami? 

Aby wypełnić ankietę kliknij TUTAJ.

Podejrzewam, że ankieta będzie dostępna bezterminowo, ale główne wnioski będę wyciągać w ciągu kilku najbliższych dni, także jeśli dysponujesz kilkoma minutami wolnego czasu, podaruj mi je, a otrzymasz w zamian mnóstwo ciekawych treści!

W najbliższym czasie pojawi się wpis podsumowujący wyniki ankiety. 

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym