Słyszałaś o Akademii Versum? Mam dla Ciebie gorącego newsa! 😉 Właśnie dołączyłam do zacnego grona ekspertów akademii, którzy pomagają kosmetyczkom, kosmetologom i fryzjerom prowadzić zyskowny biznes!

Czym jest Akademia Versum? Przytoczę cytat ze strony internetowej:

Akademia Versum to inspirujący kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Znajdą tu Państwo wartościowe informacje, wskazówki i porady z zakresu prowadzenia firmy w branży hair & beauty. Materiały są przygotowywane przez znanych i cenionych w branży ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem.

Już niedługo ukaże się mój pierwszy artykuł na temat marketingu krzyżowego w branży beauty (cross marketing)!

Dowiesz się z niego między innymi:

  1. Czym jest marketing krzyżowy?
  2. Jakie są zalety i wady takiej formy promocji?
  3. Z kim warto nawiązać współpracę crossową?
  4. Na co zwrócić uwagę podczas formalizowania takiej współpracy?
  5. Jakie formy promocji można wykorzystać w ramach marketingu krzyżowego?

Dam znać, kiedy artykuł się pojawi! 🙂

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym