W najnowszym numerze LNE znajdziesz wywiad, który przeprowadziła ze mną Agnieszka Wróblewska, zastępca redaktor naczelnej czasopisma.

Wywiad miał związek z moim wykładem na jesiennym Kongresie LNE, podczas którego mówiłam o skutecznej promocji gabinetu w mediach społeczonościowych.

W wywiadzie opowiadam m.in. o najpopularniejszych błędach właścicieli gabinetów i o tym, czy warto zlecać marketing gabinetu zewnętrznym firmom. Jeśli kiedykolwiek rozważałaś taką opcję, zerknij koniecznie i sprawdź, na co uważać!

Dowiesz się również jak powstał blog Gabinet od zaplecza i co robiłam, zanim zaczęłam go pisać 🙂

Zapraszam do lektury nowego numeru LNE (5/2018, str. 124-127)!

Aktualizacja: wywiad jest już dostępny na blogu. Możesz go przeczytać TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym