Ze względu na pandemię, w tym roku targi i kongres Beauty Forum odbywają się w formule online. W ramach sobotniej części kongresu będziesz mogła wysłuchać mojego wykładu!

Wykład odbędzie się w najbliższą sobotę (21.11) o godzinie 18:45.

Temat mojego wykładu: Pracuję dużo, ale zarabiam niewiele – co zrobić, żeby poprawić sytuację finansową salonu?

wykład gabinetu od zaplecza na beauty forum

Opis wykładu:

Jak to możliwe, że pracuję w salonie od rana do wieczora, a mimo to niespodziewany, większy wydatek jest dla mnie dużym problemem? Dlaczego mimo sporej liczby klientek nie udaje mi się odłożyć większej sumy pieniędzy? Jak to zmienić? Skorzystaj z wykładu, podczas którego dowiesz się:
– co zrobić, żeby Twoje ciężka praca w salonie przekładała się na konkretne rezultaty finansowe,
– jak zwiększyć zyski, zredukować koszty i rozsądnie gospodarować salonowymi finansami,
– jak lepiej wykorzystać swój potencjał i zwiększyć efektywność swojej pracy?

Udział w wykładzie kosztuje 14,90 zł. W tej cenie masz również certyfikat i 30-dniowy dostęp do nagrania. Bilet możesz kupić na stronie Beauty Forum TUTAJ. Opcję zakupu znajdziesz, przechodząc do listy wykładów i klikając na mój temat (jak na screenie poniżej).

wykład gabinetu od zaplecza na beauty forum
podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym