Zobacz pełną listę produktów, które pojawią się w wakacje w sklepie Gabinetu od zaplecza!

Premiery w dniu 17.07.2019!

W dniu 17.07.2019 pojawi się zapowiadana od dawna seria materiałów o tworzeniu skutecznych reklam gabinetu – mnóstwo konkretów i mnóstwo praktyki! W pierwszym dniu sprzedaży będzie również bardzo fajna, mocno limitowana promocja – trzymaj rękę na pulsie i koniecznie zapisz tę datę w kalendarzu! 😉

Podstawą serii jest e-book o tworzeniu skutecznych reklam gabinetu. Będzie o dobieraniu grupy docelowej i formułowaniu komunikatów, które trafią do konkretnych osób, czyli np. jak reklamować zabiegi dla młodych i dojrzałych kobiet. Jakie słowa działają na osoby zamożne, a jakie na te z mniejszym budżetem.

Kolejny duży rozdział to pisanie tekstów reklamowych – krótkich i długich. Napisanie posta na Facebooka sprawia Ci problem? Mam dobrą wiadomość! Już nie będzie! Otrzymasz gotowe recepty na teksty, które same się piszą!

Będzie również o zdjęciach, grafikach, kolorach – o ich znaczeniu i dobieraniu. Całość uzupełniają rozdziały o reklamie video, testowaniu reklam i najczęściej popełnianych błędach. 

jak tworzyc skuteczne reklamy salonu kosmetycznego

Uzupełnieniem e-booka jest zeszyt ćwiczeń, dzięki któremu przećwiczysz w praktyce całą zdobytą wiedzę. Otrzymasz aż 31 obszernych ćwiczeń, a po ich przerobieniu, całą stertę gotowych do publikacji reklam!

Tworzenie grafik reklamowych to spore wyzwanie, dlatego dodatkowo przygotowałam dla Ciebie kurs online, w którym krok po kroku pokazuję, jak zrobić piękne reklamy, grafiki do mediów społecznościowych, na stronę www, a nawet cennik i ulotkę do druku w darmowym programie!

Serię uzupełniają gotowe szablony, które pomogą Ci stosować zdobytą wiedzę w codziennej pracy nad pozyskiwaniem nowych klientek.

To jeszcze nie wszystko!

Będą również listy kontrolne, w których umieściłam w pigułce dodatkową wiedzę, która pomoże Ci jeszcze skuteczniej promować Twój salon!

Premiery w sierpniu 2019!

Sierpień również będzie obfitował w nowości!

Pojawią się dostępne osobno wzory dokumentów, które w tej chwili możesz kupić wyłącznie z e-bookiem Problemy prawne w gabinecie beauty – poradnik kryzysowy – E-BOOK + WZORY DOKUMENTÓW. Będziesz mogła kupić:

Będzie również kolejna seria informatorów zabiegowych dla klientek.

Będą również zupełnie nowe listy kontrolne!

Konkretne sierpniowe terminy już wkrótce!

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym