aktualnościnowe wpisyprzepisy

Projekt drugiego listu do Ministerstwa Zdrowia w sprawie nowego rozporządzenia sanitarnego

Poniżej treść listu, który jutro zostanie wysłany do Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego. List jest efektem wspólnej pracy członków grupy Gabinet kosmetyczny od zaplecza na Facebooku i zawiera ustalenia z naszych wspólnych głosowań. Jest również kilka propozycji gotowych przepisów od kancelarii Marka Koennera – dziękujemy za pomoc!

Przeczytaj i koniecznie wróć na grupę, żeby zagłosować!

Wesprzyj kolejne działania w tej sprawie!

Chcesz, żebym dalej monitorowała przepisy, truła urzędnikom i mobilizowała środowisko?

W sklepie od wczoraj są dostępne nowe materiały na temat skutecznej reklamy gabinetu beauty. Jeśli chcesz nauczyć się tworzyć tanie i piekielnie skuteczne reklamy, wejdź i zastanów się nad zakupem w premierowych cenach.

To właśnie środki z płatnych e-booków pozwalają mi trzymać rękę na pulsie i tworzyć dla Ciebie bezpłatne treści na najważniejsze dla branży tematy! Zerknij proszę TUTAJ, żeby zobaczyć nowe materiały o skutecznej reklamie gabinetu!

Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar