aktualnościmarketing gabinetunowe wpisy

Darmowe wyzwanie – 3 lekcje o tworzeniu skutecznych reklam salonu!

wyzwanie wymiatamwreklamy

Zapisz się na DARMOWE wyzwanie #wymiatamwreklamy i odbierz 3 bezpłatne lekcje na temat tworzenia skutecznych reklam salonu beauty!

Otrzymasz ode mnie mailowo 3 lekcje w formie pdf – dzień po dniu 15, 16 i 17 lipca – o godz. 7:00! Zapisać możesz się tylko do 14.07.2019 do godz. 23.59 – po tej dacie wyzwanie będzie dostępne w sklepie jako płatny produkt.

Chce się zapisać. 

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar