Zbliża się druga edycja BEAUTY MEETING – bardzo fajnej i jednocześnie merytorycznej konferencji biznesowej dedykowanej właścicielom i menadżerom gabinetów beauty. W ubiegłym roku spotkało mnie duże wyróżnienie – byłam moderatorką konferencji i zasiadałam w loży ekspertów. W tym roku również będę piastować te zaszczytne stanowiska 😀 a oprócz tego dołożę swoją małą cegiełkę do konferencyjnych wystąpień.

Moje wystąpienie na BEAUTY MEETING

Już teraz zapraszam Cię serdecznie na moje wystąpienie: Jak obniżać koszty płatnych kampanii reklamowych na Facebooku.

Z wystąpienia dowiesz się:

  • jak przygotować się do tworzenia reklam, żeby już na starcie uzyskiwać lepsze wyniki,
  • jakie ustawienia reklam są kluczowe dla obniżania kosztów,
  • jak optymalizować reklamy w trakcie trwania kampanii,
  • jakie błędy powodują duży wzrost stawki za reklamy.

Inne wystąpienia na BEAUTY MEETING

Program jest jeszcze cały czas w trakcie tworzenia, niemniej jednak pewne są już wystąpienia:

  • Jak wykorzystywać czat boty w komunikacji ze swoimi klientami – Marcin Głuszyński
  • Jak rekrutować i zatrzymać pracowników z pokolenia Y i Z? – Rafał Pasenik
  • Wyzwania, cele i przyszłość zawodowa kosmetologów w Polsce – Justyna Gorlicka-Kruk
  • Doświadczenie klienta w salonie i gabinecie jako istotne narzędzie do budowania przewagi konkurencyjnej – Anna Wykurz

Co wyróżnia konferencję BEAUTY MEETING?

Wystąpienia są bardzo konkretne i rzeczowe – trwają po 15 minut, dzięki czemu przez cały dzień można poruszyć naprawdę sporo ważnych tematów. Jak tylko pojawią się informacje na temat kolejnych wystąpień, dopiszę tutaj informację. Kolejne 15 minut to czas na pytania od ekspertów i publiczności – też fajna sprawa, bo można dopytać o interesujące nas aspekty i spojrzeć na temat z różnych perspektyw.

Kolejnym nietypowym jak na konferencję aspektem jest formuła BEAUTY SPEED DATING – szybkie i efektywne spotkania biznesowe z dystrybutorami i producentami. Osobisty kontakt, szybkie przedstawienie oferty, czas na pytania… Znowu – w jeden dzień możesz zrobić naprawdę sporo! Zapoznać się z ofertą wielu firm i podpytać o nurtujące Cię kwestie, bez konieczności umawiania się na wiele długich spotkań w różne dni.

Jak wziąć udział w konferencji?

Bilety są dostępne TUTAJ na stronie konferencji. Warto się pospieszyć, bo najtańsze wejściówki (przy 2 osobach po 50 zł na głowę lub 99 zł za jedną osobę) są dostępne tylko do 9 stycznia! Później ceny rosną.

BEAUTY MEEETING odbędzie się 18.02.2019 w Aiport Hotelu Okęcie w Warszawie.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym