aktualnościnowe wpisy

3. URODZINY Gabinetu od zaplecza – ROZDAJĘ PREZENTY! Dziś zaczynamy świętować!

Świętuj ze mną i zyskaj mnóstwo darmowej wiedzy marketingowej!

urodziny gabinetu od zapleczaUrodziny Gabinetu od zaplecza

Sprawdź, jakie prezenty przygotowałam dla Was, moich wspaniałych czytelniczek, na trzecie urodziny Gabinetu od zaplecza! Jeśli jeszcze nigdy nie dostałaś prezentu z okazji czyichś urodzin, to właśnie dziś masz niepowtarzalną okazję! 😉

Dziś wyjątkowy dla mnie dzień – dokładnie 3 lata temu zamieściłam na blogu pierwszy artykuł. W najśmielszych snach nie podejrzewałam, ze po 3 latach mojego bloga będzie regularnie czytać prawie 4700 specjalistów z branży beauty, a moje grupa zgromadzi aż 5600 ekspertów zainteresowanych rozwojem własnej działalności! Te liczby napawają mnie ogromną dumą, ale jednocześnie odrobinę przerażają, bo wiem jak wielka odpowiedzialność wiąże się z faktem, że tyle osób korzysta z moich wskazówek i mojej pomocy. Obdarza mnie ogromnym zaufaniem, którego z całych sił staram się nie zawieść!

Dziś jest dla mnie wielki dzień, dzień, w którym chcę podzielić się z Wami tym co najcenniejsze – pozytywną energią, inspiracją i wiedzą, która pozwoli Wam pójść do przodu!

Kończę już tą przemowę, bo za chwile wszystkie utopimy się w tęczy i lukrze. Pora na konkrety! 😉

Nie widzę powodu dla którego przyjemności trzeba by było ograniczać do jednego dnia, w związku z czym urodziny Gabinetu od zaplecza będą trwały DOKŁADNIE TYDZIEŃ! A co! 😉 Tydzień, czyli od dziś (17.09.2017) do 24.09.2017!

W tym okresie będę Wam stopniowo dawkować emocje – podrzucać nowe atrakcje i prezenty! 😉 Co przygotowałam? Lista urodzinowych niespodzianek:

  • urodzinowe atrakcje na Facebooku i stronie www Gabinet od zaplecza,
  • PREMIERA nowego PLANERA i listy kontrolnej,
  • wyjątkowa, LIMITOWANA JEDNORAZOWA OFERTA na zakup nowych produktów,
  • cenne, DARMOWE ARTYKUŁY na blogu,
  • dodatkowe DARMOWE MATERIAŁY,
  • wyjątkowa PROMOCJA -25% na wszystkie produkty w sklepie!

Uwaga! Żeby uzyskać dostęp do większości tych dobroci, trzeba krótko mówiąc zapisać się na imprezę 😉 , czyli wejść na przygotowaną przeze mnie stronę: TUTAJ i zostawić swój e-mail. Pierwszy prezent otrzymasz tuż po wykonaniu tego kroku – na swój adres mailowy otrzymasz za darmo mój nowy produkt!

Jego normalna cena będzie wynosiła 27 zł, więc o tyle będziesz do przodu! 😉 Później będzie jeszcze lepiej, ale niech to pozostanie niespodzianką! 😉 Po prostu zapisz się na listę i uważnie śledź wiadomości ode mnie! Jeśli ich nie dostaniesz, zajrzyj koniecznie do SPAMU/ofert – maile czasami tam wpadają. W przypadku znalezienia maila w SPAMIE/ofertach, przenieś go do skrzynki odbiorczej lub dodaj mój adres do swoich kontaktów. Najlepiej zrób jedno i drugie, wtedy będziesz miała 100% pewność, że nie przegapisz żadnego prezentu!

To tyle na tą chwilę! 🙂 Przypominam, że jeśli chcesz dostać prezenty, musisz wejść na STRONĘ URODZINOWĄ i zapisać się na listę!

WEJDŹ NA STRONĘ URODZINOWĄ!

15 sposobów na sprzedanie drogiego zabiegupodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznymustalanie ceny zabiegu kosmetycznegopodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznymjak podnieść ceny zabiegówpodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznymkoszty prowadzenia gabinetu kosmetycznego

Dodaj komentarz

avatar