Sprawdź, jakie prezenty przygotowałam dla Was, moich wspaniałych czytelniczek, na trzecie urodziny Gabinetu od zaplecza! Jeśli jeszcze nigdy nie dostałaś prezentu z okazji czyichś urodzin, to właśnie dziś masz niepowtarzalną okazję! 😉

Dziś wyjątkowy dla mnie dzień – dokładnie 3 lata temu zamieściłam na blogu pierwszy artykuł. W najśmielszych snach nie podejrzewałam, ze po 3 latach mojego bloga będzie regularnie czytać prawie 4700 specjalistów z branży beauty, a moje grupa zgromadzi aż 5600 ekspertów zainteresowanych rozwojem własnej działalności! Te liczby napawają mnie ogromną dumą, ale jednocześnie odrobinę przerażają, bo wiem jak wielka odpowiedzialność wiąże się z faktem, że tyle osób korzysta z moich wskazówek i mojej pomocy. Obdarza mnie ogromnym zaufaniem, którego z całych sił staram się nie zawieść!

Dziś jest dla mnie wielki dzień, dzień, w którym chcę podzielić się z Wami tym co najcenniejsze – pozytywną energią, inspiracją i wiedzą, która pozwoli Wam pójść do przodu!

Kończę już tą przemowę, bo za chwile wszystkie utopimy się w tęczy i lukrze. Pora na konkrety! 😉

Nie widzę powodu dla którego przyjemności trzeba by było ograniczać do jednego dnia, w związku z czym urodziny Gabinetu od zaplecza będą trwały DOKŁADNIE TYDZIEŃ! A co! 😉 Tydzień, czyli od dziś (17.09.2017) do 24.09.2017!

W tym okresie będę Wam stopniowo dawkować emocje – podrzucać nowe atrakcje i prezenty! 😉 Co przygotowałam? Lista urodzinowych niespodzianek:

  • urodzinowe atrakcje na Facebooku i stronie www Gabinet od zaplecza,
  • PREMIERA nowego PLANERA i listy kontrolnej,
  • wyjątkowa, LIMITOWANA JEDNORAZOWA OFERTA na zakup nowych produktów,
  • cenne, DARMOWE ARTYKUŁY na blogu,
  • dodatkowe DARMOWE MATERIAŁY,
  • wyjątkowa PROMOCJA -25% na wszystkie produkty w sklepie!

Uwaga! Żeby uzyskać dostęp do większości tych dobroci, trzeba krótko mówiąc zapisać się na imprezę 😉 , czyli wejść na przygotowaną przeze mnie stronę: TUTAJ i zostawić swój e-mail. Pierwszy prezent otrzymasz tuż po wykonaniu tego kroku – na swój adres mailowy otrzymasz za darmo mój nowy produkt!

Jego normalna cena będzie wynosiła 27 zł, więc o tyle będziesz do przodu! 😉 Później będzie jeszcze lepiej, ale niech to pozostanie niespodzianką! 😉 Po prostu zapisz się na listę i uważnie śledź wiadomości ode mnie! Jeśli ich nie dostaniesz, zajrzyj koniecznie do SPAMU/ofert – maile czasami tam wpadają. W przypadku znalezienia maila w SPAMIE/ofertach, przenieś go do skrzynki odbiorczej lub dodaj mój adres do swoich kontaktów. Najlepiej zrób jedno i drugie, wtedy będziesz miała 100% pewność, że nie przegapisz żadnego prezentu!

To tyle na tą chwilę! 🙂 Przypominam, że jeśli chcesz dostać prezenty, musisz wejść na STRONĘ URODZINOWĄ i zapisać się na listę!

WEJDŹ NA STRONĘ URODZINOWĄ!

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym