W nowym numerze Beauty Forum (01/2023) znajdziesz mój artykuł na temat zwiększania zysków salonu beauty bez podnoszenia cen i cięcia kosztów. Jak to możliwe? Zacytuję fragment wstępu do artykułu:

Przez produktywniejsze niż dotychczas zarządzanie swoim czasem, przemyślenie swojej oferty i skupienie się na najbardziej opłacalnych jej elementach, wzbogacenie o odrobinę dobrze ukierunkowanego marketingu, możesz osiągnąć efekty, które Cię zaskoczą!

W artykule znajdziesz mnóstwo przykładów rozwiązań i wyliczeń, które mam nadzieję zainspirują Cię do innego spojrzenia na swój biznes i wykorzystania w pełni drzemiącego w nim potencjału.

Artykuł znajduje się na 78 stronie nowego numeru czasopisma Beauty Forum.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :