Co powiesz na sklep, który otwiera przed Tobą drzwi do pozyskania niczym nieograniczonej liczby nowych klientek? Brzmi ciekawie? Dalej będzie jeszcze lepiej! 😉

Tytuł jak się pewnie domyślasz, jest trochę przewrotny 😉 Nawet jeśli jakimś cudem udałoby mi się zgromadzić w sklepie internetowym sporą grupę spragnionych zabiegów potencjalnych klientek, ich sprzedaż mogłaby narazić mnie na jakieś problemy prawne 😉 Dlatego skupię się na tym, co jest w pełni legalne, czyli sprzedaży mojej wiedzy i ponad 10-letnich doświadczeń w marketingu w branży beauty!

Sklep internetowy Gabinetu od zaplecza – dlaczego powstał?

Jak już pewnie zdążyłaś zauważyć, w związku z premierą mojego nowego e-booka: 159 prostych, darmowych narzędzi, które pomogą Ci pozyskać nowe klientki! – Przewodnik dla właścicieli i managerów gabinetów kosmetycznych, uruchomiłam na blogu sklep internetowy. Nie oznacza to jednak, że teraz będę się zajmować wyłącznie sprzedażą moich produktów i zamęczać Was nimi dzień i noc! 😉 Owszem raz na jakiś czas, kiedy stworzę coś nowego, będę na ten temat intensywniej pisać. Niemniej jednak na blogu nadal (tak jak dotychczas) będzie pojawiać się mnóstwo darmowych, merytorycznych artykułów na temat marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym. Jeśli nie interesują Cię moje płatne produkty, nadal możesz korzystać z mnóstwa darmowych treści i przymykać oko na odrobinę promocji, która będzie się od czasu do czasu pojawiać. W końcu uczę o marketingu, więc warto by było czasami skorzystać z tej wiedzy również na własny użytek – dotąd pomagałam wyłącznie innym firmom – gabinetom kosmetycznym oraz producentom i dystrybutorom działającym w branży kosmetycznej 😉

Jeśli interesują Cię powody, dla których podjęłam właśnie taką decyzję o rozwoju mojej drogi zawodowej, zachęcam Cię do przeczytania TEGO artykułu, w którym uchyliłam rąbka tajemnicy, starając się jednocześnie jak zwykle, żeby moje wywody owocowały również cennymi wnioskami, które będziesz mogła wykorzystać w swoim gabinecie.

Wróćmy jednak do sklepu. Oprócz e-booka, o którym ostatnio trąbię na prawo i lewo 😉 w sklepie znajdziesz również inne, niezwykle przydatne pozycje, które pomogą Ci skuteczniej pozyskiwać nowe klientki. Wejdź od razu do sklepu (klik), gdzie znajdziesz szczegółowe opisy każdego z tych produktów lub przeczytaj poniższe streszczenia. Przy każdym produkcie umieściłam link do sklepu, więc jeśli będziesz nim zainteresowana, po prostu kliknij i dowiedz się więcej! 🙂

Jeśli potrzebujesz innych materiałów, napisz mi koniecznie na adres ania@gabinetodzaplecza.pl – będę ogromnie wdzięczna za wszelkie sugestie! 🙂

E-booki i narzędzia marketingowe dla gabinetów kosmetycznych dostępne w sklepie internetowym Gabinetu od zaplecza:

Jesienne promocje w gabinecie kosmetycznym – PLANER

Proste narzędzie, które pomoże Ci zaplanować skuteczną kampanię reklamową gabinetu kosmetycznego! Nauczę Cię jak planować reklamę, abyś z łatwością robiła to sama. Otrzymasz konkretne instrukcje, praktyczne przykłady i garść inspiracji na jesienne akcje promujące Twój gabinet! Co sezon nowe pomysły!

więcej informacji…

159 prostych, darmowych narzędzi, które pomogą Ci pozyskać nowe klientki! – E-BOOK dla gabinetów KOSMETYCZNYCH

Jak skutecznie reklamować gabinet kosmetyczny przy minimalnym nakładzie czasu i pieniędzy? Poznaj 159 wartościowych narzędzi marketingowych, które sprawią, że szybko, prosto i tanio pozyskasz nowe klientki! Mam dla Ciebie 111 stron konkretów i praktycznych przykładów z branży kosmetycznej – bez lania wody! Z tego e-booka będziesz korzystać przez wiele lat!

więcej informacji…

Wprowadzam nowy zabieg – jak go wypromować? – LISTA KONTROLNA

Zainwestowałaś w nowy zabieg? Kupiłaś sprzęt, kosmetyki, przeszkoliłaś pracowników… Jesteś mocno na minusie. Wydałaś pieniądze licząc na to, że się zwrócą. Jeśli zabieg jest dobry, prędzej czy później się zwrócą. Nie chodzi jednak o to, żeby zwróciły się później, tylko prędzej! Z mojej listy dowiesz się, co musisz zrobić, żeby skutecznie wypromować nowy zabieg! Sprawdź, o czym musisz pamiętać, żeby błyskawicznie zacząć na nim zarabiać!

więcej informacji…

Strona internetowa gabinetu, która sprzedaje zabiegi – LISTA KONTROLNA

Chcesz mieć darmowego pracownika, który sprzedaje Twoje zabiegi przez całą dobę? Nawet wtedy, gdy śpisz i odpoczywasz? Dopieść swoją stronę internetową, a zobaczysz, jak przy praktycznie zerowych nakładach finansowych możesz mieć całodobową, niezwykle skuteczną reklamę! Jeśli jeszcze nie masz strony, koniecznie ją stwórz! W obu przypadkach nieocenioną pomocą będzie przygotowana przeze mnie lista kontrolna! Poznaj listę 74 rzeczy, które muszą znaleźć się na stronie internetowej gabinetu kosmetycznego!

więcej informacji…

Zaplanuj wydatki w gabinecie kosmetycznym – PLANER cyklicznych płatności

Masz problem z pilnowaniem terminowych opłat w gabinecie kosmetycznym? Mój PLANER raz na zawsze rozwiąże Twoje problemy! Umożliwi Ci prostą, przejrzystą i przede wszystkim skuteczną kontrolę nad comiesięcznymi płatnościami! Wystarczy, że jeden jedyny raz wypiszesz wszystkie rachunki, które musisz opłacać co miesiąc, a już nigdy nie zapomnisz o ważnych opłatach!

więcej informacji…

Drukuję materiały reklamowe promujące gabinet – LISTA KONTROLNA

Chcesz stworzyć naprawdę przemyślane i skuteczne ulotki promujące gabinet kosmetyczny? Chcesz wiedzieć jak przygotować się do tego zadania, żeby uniknąć błędów i działania na ostatnią chwilę? Chcesz, żeby klientki kojarzyły Twój gabinet z profesjonalizmem? Ta lista kontrolna jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

więcej informacji…

5 sprawdzonych sposobów na podwojenie liczby klientek w Twoim gabinecie! – E-BOOK

Czujesz się zmęczona wielogodzinną pracą, która owszem pozwala przetrwać, ale sprawia, że Twoje życie kręci się wyłącznie wokół spraw związanych z gabinetem?
Czy chcesz mieć więcej czasu dla rodziny i na realizację własnych pasji bez konieczności rezygnowania z części dochodów? Ten e-book jest dla Ciebie!

więcej informacji…

Przejdź do sklepu i zobacz wszystkie dostępne produkty! Kliknij TUTAJ!

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym