aktualnościnowe wpisy

Premierowa cena 97 zł zamiast 147 zł znika dziś tuż przed północą!

Należysz do osób, które działają w ostatniej chwili? Chcesz mieć precyzyjnie wyznaczone cele i dowolnie kształtować swoje życie zawodowe i osobiste? Umówmy się tak: dziś na ostatnią chwilę kupujesz e-booka Kobieta, firma i czas, a później kończymy z tym raz na zawsze! Od jutra będziesz mieć laserowo wyznaczone cele i każdego dnia konsekwentnie je realizować! 🙂 Wykorzystaj praktyczną wiedzę, która czeka w e-booku, a czeka tylko do 23.59. Później też będzie dostępna, ale chyba nie chcesz wydawać 50 zł więcej, prawda? Premierową cenę 97 zł kasuję dokładnie DZIŚ O PÓŁNOCY! Działaj! Przejdź TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar