Pakiet Świąteczny BOX dla gabinetu BEAUTY to zestaw materiałów, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać marketingowy potencjał świąt! Otrzymujesz ode mnie 4 zupełnie nowe produkty:

  • LISTĘ KONTROLNĄ, w której umieściłam aż 86 zadań związanych z przygotowaniem gabinetu do świąt w każdym aspekcie,
  • Listę 155 pomysłów na niedrogie prezenty dla klientek gabinetu – przyda się nie tylko w kontekście świąt,
  • 14 gotowych życzeń świątecznych, które możesz wykorzystać w social media i na www,
  • 45 gotowych grafik, które możesz dołączyć do życzeń – w różnym stylu i w różnej kolorystyce.

Z tych produktów będziesz korzystać przez wiele kolejnych lat! Poniżej znajdziesz dokładne opisy wszystkich produktów wchodzących w skład tego PAKIETU.

Święta w gabinecie beauty – LISTA KONTROLNA

Przygotuj swój gabinet na święta Bożego Narodzenia! W liście kontrolnej znajdziesz aż 86 zadań, dzięki którym nie zapomnisz o żadnym istotnym etapie. W liście kontrolnej umieściłam pogrupowane tematycznie zadania związane z dekorowaniem gabinetu, kompletowaniem świątecznych prezentów dla klientek i pracowników, projektowaniu i przeprowadzaniu świątecznych promocji, tworzeniu i sprzedaży voucherów, a także organizacji gabinetowej wigilii! Jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz, żeby nadchodzące święta były niezapomniane dla Ciebie, Twoich klientek i pracowników!

155 inspiracji na niedrogie świąteczne prezenty dla klientek gabinetu – E-BOOK

Mam dla Ciebie aż 155 pomysłów na świąteczne prezenty dla klientek! Większość z nich możesz wykorzystać również przy innych okazjach! Czasami warto postawić na niestandardowe rozwiązania, dlatego na liście umieściłam również sporo gadżetów niezwiązanych z kosmetyką. Próbkę klientka zużyje w ciągu jednego dnia, a np. na kobiecy, estetyczny breloczek do kluczy z Twoim logo będzie patrzyła codziennie przez kilka kolejnych lat… Pamiętaj, że klientki bardzo doceniają drobne podarunki – wykorzystaj to!

14 gotowych życzeń świątecznych dla klientek gabinetu – E-BOOK

W gabinecie mnóstwo klientek, święta za pasem, a Ty zupełnie nie masz pomysłu na życzenia, które zamieścisz w mediach społecznościowych, w newsletterze lub na stronie internetowej gabinetu? Mam dla Ciebie aż 14 gotowych propozycji w różnym stylu – na poważnie i na wesoło. Wykorzystaj tę, która jest najbardziej w Twoim stylu i szybciutko wracaj do pracy, żeby mieć jak najwięcej czasu na własne świętowanie!

Jeśli spodobają Ci się wszystkie, to nie musisz się martwić pisaniem życzeń świątecznych przez najbliższe 14 lat! 😉

Paczka 45 grafik do życzeń świątecznych dla klientek gabinetu

Masz już treść świątecznych życzeń dla klientek, ale brakuje jeszcze grafik. Na to również mam radę! Przygotowałam dla Ciebie aż 45 gotowych grafik w stylu “Wesołych świąt”, które możesz dołączyć do życzeń zamieszczanych w mediach społecznościowych i na stronie internetowej gabinetu. Grafiki są w różnym stylu i różnej kolorystyce tak, aby można je było dopasować do różnych gabinetów. Niektóre z nich dodatkowo mają zostawione białe puste miejsce na Twoje logo. Na pozostałe grafiki również możesz wstawić swoje logo, ale w wersji przezroczystej. Każda grafika to zwykły plik w formacie PNG o wymiarach 800 x 800 pikseli (klasyczny format i wymiar do publikacji w mediach społecznościowych). Pokazuję małą próbkę – 16 z 45 przygotowanych grafik.

Jeśli spodobają Ci się wszystkie, to masz gotowy materiał na najbliższe 45 lat! 😉

Pakiet Świąteczny BOX dla gabinetu BEAUTY w promocyjnej cenie możesz kupić TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym