Już w niedzielę wielka premiera mojego nowego e-booka PODRĘCZNIK MARKETINGU I ZARZĄDZANIA GABINETEM KOSMETYCZNYM – Jak stworzyć gabinet kosmetyczny, który pokochają klientki? Dowiedz się więcej na temat e-booka i koniecznie zapamiętaj datę premiery – niedziela 4.02.2018 – tylko w tym dniu e-booka możesz kupić w NAJNIŻSZEJ, premierowej cenie!

Do tej pory tworzyłam e-booki dotyczące konkretnych zagadnień związanych z marketingiem i zarządzaniem gabinetem. Brakowało jednak bazy, która pomogłaby wdrożyć się w tajniki marketingu i zarządzania gabinetem. Tak naprawdę nie tylko w mojej ofercie. Na całym naszym branżowym rynku nie ma takiej pozycji, dzięki której można by było nadrobić wszystkie biznesowe zaległości. Dowiedzieć się więcej na kluczowe dla prowadzenia dochodowej działalności tematy, które w szkołach czy na uczelniach kosmetycznych w większości przypadków są zupełnie pomijane.

Podręcznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym

Właśnie dlatego napisałam PODRĘCZNIK MARKETINGU I ZARZĄDZANIA GABINETEM KOSMETYCZNYM – Jak stworzyć gabinet kosmetyczny, który pokochają klientki?

Jeśli zastanawiałaś się czy kupić któryś z moich produktów, to mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć, że warto zacząć od tej pozycji. Jeśli już masz moje produkty, to te e-book pomoże Ci uporządkować pozostałe obszary Twojej gabinetowej działalności! To baza, która pozwoli Ci zdobyć wiedzę od podstaw lub rozszerzyć i uzupełnić wiedzę, którą już masz (jeśli pracujesz w branży już jakiś czas).

Podręcznik, jak to podręcznik, jest absolutnie dla wszystkich:

  • dla pracowników gabinetów kosmetycznych,
  • dla osób, które chcą otworzyć własny gabinet,
  • dla właścicieli i managerów istniejących gabinetów.

Dwie ostatnie grupy oczywiście skorzystają na nim najwięcej.

Im wcześniej kupisz, tym więcej oszczędzasz!

Premiera podręcznika już w najbliższą niedzielę! Tylko w tym jednym dniu specjalna CENA OTWARCIA – 77 zł! Od poniedziałku cena wzrasta do 97 zł, ale uwaga – tylko na 3 dni! W czwartek kolejna podwyżka, a w niedzielę 11.02) kończymy premierowy tydzień i cena podręcznika osiągnie swój docelowy poziom 137 zł.

Jednym słowem IM WCZEŚNIEJ KUPISZ, TYM MNIEJ ZAPŁACISZ! Dlaczego tak? To ukłon w stronę moich stałych czytelników, którzy mi ufają – otrzymujecie możliwość zakupu e-booka poniżej jego rzeczywistej wartości.

Więcej informacji na temat PODRĘCZNIKA TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym