aktualnościGOZ w mediachnowe wpisysklep i produktyzarządzanie

Po co i kiedy podnosić ceny zabiegów? Przeczytaj w nowym numerze NAJWSPANIALSZE!

Kiedy jest dobry moment na zmianę cennika i jak to zrobić bezboleśnie?

W najnowszym numerze czasopisma NAJWSPANIALSZE znajdziesz mój artykuł na temat NISKICH CEN usług kosmetycznych – po co je podnosić i kiedy jest na to najlepszy moment! Z artykułu dowiesz się:
  • jakie są kluczowe dla klientek elementy decydujące o skorzystaniu z Twoich usług,
  • dlaczego konkurowanie ceną jest z góry skazane na porażkę,
  • kiedy najlepiej podnieść ceny zabiegów kosmetycznych,
  • jak przygotować klientki do zmiany cennika.
Więcej w najnowszym numerze czasopisma NAJWSPANIALSZE, ale przede wszystkim w moim nowym e-booku Jak podnieść ceny zabiegów i nie stracić klientek? Więcej informacji na temat e-booka znajdziesz TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tags : slider
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar