Co zdrożeje w 2020 roku? Czy podwyżki będą na tyle wysokie, że i Ty będziesz musiała zwiększyć ceny swoich usług?  Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w moim artykule zamieszczonym w najnowszym numerze czasopisma Beauty Inspiration!

Cały artykuł jest również dostępny do przeczytania na bloguTUTAJ.

moj artykul w beauty inspiration
moj artykul w beauty inspiration

Chcesz podnieść ceny wykonywanych przez siebie zabiegów, ale obawiasz się, jak na to zareagują Twoje klientki? Zobacz e-booka Jak podnieść ceny zabiegów i nie stracić klientek?, w którym zdradzam 9 sprytnych strategii podnoszenia cen w salonie beauty! Przejdź TUTAJ.

moj artykul w beauty inspiration
podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym