Mam dla Ciebie video z moim wykładem Branża beauty w mediach społecznościowych. Jak to robić dobrze? Zobacz koniecznie!

Dnia 25 marca odbyła się II Konferencja Naukowa Cosmetology of the Future organizowana przez Akademię WSB – uczelnię, na której od kilku miesięcy mam przyjemność prowadzić wykłady dla studentów kosmetologii.

Gabinet od zaplecza objął Patronat Honorowy nad konferencją, a ja zasiadałam w jej Komitecie Naukowym. Poproszono mnie również o wygłoszenie wykładu na temat Branża beauty w mediach społecznościowych. Jak to robić dobrze?

Zobacz nagranie z zapisem mojego wykładu – zaczyna się od 3:07:53. Osadziłam je tak, że od razu odtwarza się właśnie od tego momentu. Zachęcam do obejrzenia!

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :