Kolejne targi przełożone w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa. Chodzi o targi LOOK i beautyVISION w Poznaniu, które miały się odbyć w dniach 4-5 kwietnia. Targi zostały przełożone na 27-28 czerwca 2020 roku.

Podobną decyzję kilka dni temu podjęli organizatorzy warszawskich targów Beauty Forum – pisałam o tym tutaj.

Co z innymi imprezami branżowymi?

Wczoraj Główny Inspektor Sanitarny wydał rekomendację, aby odwołać wszystkie imprezy masowe powyżej 1000 osób, organizowane w pomieszczeniach zamkniętych.

W komunikacie czytamy również:

Organizacja imprez masowych każdorazowo podlega analizie pod kątem oceny ryzyka celem zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego uczestnikom. Decyzje podejmuje wojewoda, który może wystąpić o rekomendacje do Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego, a w wyjątkowych przypadkach (szczególnie skomplikowane okoliczności) do Głównego Inspektora Sanitarnego.

Czy to oznacza tymczasowe zawieszenie wszystkich większych imprez kosmetycznych? Pamiętajmy, że to rekomendacja, a nie zakaz, niemniej jednak nie wygląda to optymistycznie. W aktualnej sytuacji pozostaje nam wyczekiwać informacji od organizatorów. O szczegółach będę informować na bieżąco.

P.S. Na blogu jest dostępny artykuł z listą wszystkich imprez branżowych na to półrocze. Zapisz sobie go – dodaję do niego na bieżąco informacje o zmianach terminów poszczególnych imprez.


Więcej informacji na ten temat znajdziesz w BAZIE WIEDZY.

baza wiedzy koronawirus salon beauty baner
podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :