Czy złożyłaś już oświadczenie w sprawie maksymalnej ceny prądu dla swojej firmy? Pamiętaj, że termin upływa 30 listopada! Zebrałam dla Ciebie w jednym miejscu informacje i przydatne linki od 5 największych dostawców energii w Polsce. 

O co chodzi z maksymalną ceną prądu i oświadczeniem?

W TYM artykule dokładnie opisałam, o co chodzi z maksymalną ceną prądu dla firm i samym oświadczeniem, więc jeśli jest to dla Ciebie nowy temat, koniecznie tam zajrzyj.

Dziś skupię się wyłącznie na oświadczeniu, które trzeba złożyć do 30 listopada 2022 roku. Ministerstwo Klimatu opublikowało wzór tego oświadczenia – można go pobrać TUTAJ.

Oświadczenie trzeba wypełnić i złożyć do swojego dostawcy energii.

Postanowiłam przejrzeć strony kilku popularnych dostawców i sprawdzić, czy na swoich stronach opublikowali instrukcje dla swoich klientów. Poniżej szybki przegląd i przydatne linki.

1) Oświadczenie w firmie Tauron

Na tej stronie Taurona znajdziesz dokładne informacje na temat sposobu złożenia oświadczenia. Jest tam też umieszczony wzór oświadczenia i instrukcja jego wypełnienia.


2) Oświadczenie w firmie Energa

Podobnie wygląda to w firmie Energa – również mamy specjalną stronę, na której można pobrać oświadczenie, wzór wypełnionego oświadczenia oraz sprawdzić, jak złożyć oświadczenie. 


3) Oświadczenie w firmie Enea

Firma Enea również stworzyła specjalną stronę ze wzorem oświadczenia, instrukcją jego wypełnienia i złożenia, a także obszernym działem odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania (FAQ).


4) Oświadczenie w firmie PGE

W firmie PGE wygląda to dokładnie tak samo, jak w przypadku poprzednich dostawców. Na specjalnej stronie również mamy wzór oświadczenia, instrukcje, a także e-formularz i FAQ. 


5) Oświadczenie w firmie E.ON

Stawkę zamyka firma E.ON (nigdy o niej nie słyszałam, ale wg. różnych zestawień, które znalazłam w internecie, firma ta należy właśnie do grupy 5 największych dostawców energii w Polsce). Tutaj również mamy specjalną stronę, na której znajdziemy podobnie jak wcześniej: wzór oświadczenia, instrukcję wypełniania i obszerne FAQ.


Wygląda na to, że przynajmniej ci więksi dostawcy całkiem dobrze przygotowali informacje dla swoich klientów. 

Jeśli korzystasz z usług innego dostawcy lub masz jakiekolwiek wątpliwości, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą, która dostarcza Ci prąd.

Przydał Ci się ten artykuł? Postaw mi wirtualną kawę! Dzięki Twojemu wsparciu będę mogła tworzyć dla Ciebie więcej takich tekstów! 🙂 Zapraszam Cię również do mojego sklepu, w którym znajdziesz mnóstwo materiałów, który pomogą Ci zwiększyć zyski z Twojego salonu.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :