Wciąż zastanawiasz się, czy zamknąć salon w związku z koronawirusem? Zobacz, jakie decyzje podjęli inni! Poniżej wyniki ankiety, w której wzięło udział 1291 właścicieli salonów beauty!

ankieta koronawirus salony beauty

80% właścicieli salonów beauty (1035 osób) należących do grupy Gabinet kosmetyczny od zaplecza na Facebooku deklaruje, że w ostatnich dniach zamknęło swoje gabinety.

Na tę chwilę salonów nie zamierza zamykać jedynie 7% pytanych (91 osób). Decyzji wciąż nie podjęło 13% – 165 właścicieli salonów beauty.


Więcej informacji na ten temat znajdziesz w BAZIE WIEDZY.

baza wiedzy koronawirus salon beauty baner
podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :