Zgodnie z naszą małą tradycją, w tym roku również przygotowałam dla Ciebie zestawienie długich weekendów w bieżącym, 2020 roku. Sprawdź, które święta stwarzają okazję do zrobienia sobie dłuższego urlopu i już teraz zaplanuj odpoczynek!

To co, ile mam tego wolnego?

Hmm… Jakby Ci to powiedzieć… To nie będzie rok sprzyjający leniuchowaniu. Niestety sporo świąt wypada w sobotę lub niedzielę, więc nieliczne okazje do przedłużonego wolnego będziesz musiała wykorzystać w 200%! 😉

Styczeń już co prawda się kończy, ale dla porządku wspomnę, że pierwszy długi weekend 2020 roku wypadł właśnie w styczniu.

Wielkanoc – wiadomo, zawsze jest w te same dni tygodnia, ale majówka… Majówko? Dlaczego nam to zrobiłaś?! Piątek i niedziela, czyli gorzej już być nie mogło 😉

Jedyne (aż do połowy listopada) święto, które nie wypada w weekend to Boże Ciało (choć tu akurat nie ma zaskoczenia) – biorąc urlop na piątek, masz 4 dni wolnego.

Wszystkich Świętych w niedzielę… Ale przynajmniej Święto Niepodległości wypada w środę. Jeśli dodasz do tego 2 dni urlopu, zyskujesz aż 5 dni wolnego.

Pod koniec roku zawsze wolnego jest więcej, ale Boże Narodzenie… Również wypada w weekend – przynajmniej połowicznie 😉 Dobra informacja jest taka, że jeśli zamkniesz salon na 4 dni, na przełomie roku będziesz miała aż 10 dni wolnego!

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym