Kupiłaś w przeszłości e-booka ZAKAZ REKLAMY – fakty, mity, pytania i odpowiedzi – Co zmienia ustawa o wyrobach medycznych? Co można, a czego nie? (klik)? Wspólnie z radcami prawnymi przygotowaliśmy dla Ciebie darmową aktualizację!

Zanim o samej aktualizacji, chciałabym polecić Ci nowość – bardzo praktyczną listę kontrolną Reklama zabiegu z wyrobem medycznym – co w niej umieścić?, która streszcza wszystkie wymogi z ustawy i rozporządzenia w 46 prostych punktach. Jak to działa? Piszesz post, robisz grafikę, nagrywasz film – bierzesz listę kontrolną i punkt po punkcie sprawdzasz, czy Twoja reklama spełnia wszystkie wymogi prawne. Spełnia? Zaznaczasz „ptaszek” i sprawdzasz kolejny punkt. Po odhaczeniu wszystkich „ptaszków” oddychasz z ulgą i publikujesz! 🙂

To proste rozwiązanie uwalnia Cię od konieczności wertowania przepisów i objaśnień, za każdym razem, kiedy chcesz zareklamować zabieg, wstawić post, relację czy rolkę. Możesz się w pełni skoncentrować na tym, co najważniejsze, czyli na promocji swojego biznesu! Po szczegóły wskakuj TUTAJ.

Ok, wróćmy do naszego zasadniczego tematu.


Darmowa aktualizacja do e-booka ZAKAZ REKLAMY – fakty, mity, pytania i odpowiedzi – Co zmienia ustawa o wyrobach medycznych? Co można, a czego nie?

Aktualizacja została wysłana mailowo do wszystkich*, którzy kupili e-booka – na adres mailowy wskazany przez Was w formularzu zamówienia.

Powinnaś już więc mieć na swojej skrzynce mailowej wiadomość z linkiem do pobrania nowej wersji e-booka.

WAŻNE! Jeśli nie znajdziesz maila w swojej w skrzynce odbiorczej:

  • sprawdź spam, oferty, powiadomienia i inne foldery na poczcie pożerające wiadomości 😉
  • jeśli to nie pomoże – wpisz w wyszukiwarce na swojej skrzynce mailowej “gabinetodzaplecza” – w ten sposób czasami magicznie odnajdują się maile, których teoretycznie nigdzie nie ma,
  • upewnij się, że na pewno korzystasz z właściwej skrzynki mailowej – czasami zdarza się, że ktoś pisze, że czegoś nie dostał, a ostatecznie okazuje się, że zamówienie złożył np. z maila firmowego, a maila ze sklepu szukał “z rozpędu” na mailu prywatnym,
  • jeśli nadal nie ma, napisz na sklep@gabinetodzaplecza.pl – tylko koniecznie na maila (!), absolutnie nie na Messengera, czy w innych miejscach, bo to tylko wydłuży całą sprawę; bardzo ułatwisz mi pracę, jeśli w temacie wiadomości wpiszesz “dodatek do e-booka”.

Proszę również, żeby w miarę możliwości pisać do mnie z maila, z którego robiłyście zamówienie, dzięki temu, będzie mi łatwiej odszukać Was w systemie. Jeśli ktoś ma wątpliwości, z którego maila pisał, to można dorzucić do maila swój numer NIP.

Skąd gwiazdka przy słowie „wszystkich”? Ano stąd, że mimo moich usilnych starań, żeby zebrać wszystkie maile do osób, które kupiły e-booka, kilkanaście z nich uciekło, najpierw podczas eksportu (nie wczytały się), później podczas wgrywania do programu pocztowego (program je wywalił). Nie jestem w stanie zidentyfikować tych utraconych adresów, więc niestety, ok. kilkunastu osób nie dostanie maila. Tak jak pisałam wyżej, jeśli nie znajdziesz maila w żadnym z folderów i przez wyszukiwarkę, to po prostu do mnie napisz.


Co znalazło się w aktualizacji?

Aktualizacja powstała w związku z opublikowaniem nowego rozporządzenia, które precyzuje wymagania zawarte w ustawie. Jedną aktualizację (darmowy dodatek) już Ci wysyłałam, ale wtedy po prostu dołożyliśmy dodatkową treść bez zmiany całego e-booka.

W związku z tym, że teraz mamy sporo nowych obowiązków, postanowiliśmy ostatecznie zaktualizować również pierwotną treść e-booka. Dostajesz więc e-booka w całości ze zmianami, które wprowadza nowe rozporządzenie. Zmiany zostały wprowadzone zarówno w bazowej części e-booka, jak i w pierwszym bonusie, który wysyłałam Ci w połowie marca. Jeśli kupiłaś e-booka później, to pierwszy bonus masz już w samej treści e-booka – na końcu.

Oprócz aktualizacji treści dołożyliśmy jeszcze 2 dodatkowe BONUSY – artykuł z dokładną analizą całego nowego rozporządzenia i artykuł z podsumowaniem zmian, które wchodzą w życie 1 lipca 2023. To kilkadziesiąt dodatkowych stron na samym końcu e-booka!

Jeśli pobierzesz plik, będziesz miała już wszystko zaktualizowane i w całości. Starą wersję e-booka możesz po prostu skasować, żeby Ci się nie pomyliły.


Co z e-bookiem dostępnym w sklepie?

Zaktualizowany e-book od wczoraj jest również podpięty do produktu w sklepie, więc każdy, kto go kupi, otrzyma wersję już po aktualizacji.

Jeśli jeszcze nie masz e-booka ZAKAZ REKLAMY – fakty, mity, pytania i odpowiedzi – Co zmienia ustawa o wyrobach medycznych? Co można, a czego nie?, to możesz go kupić TUTAJ

Na koniec przypominam jeszcze o dwóch produktach uzupełniających treści e-booka:

  • lista kontrolna Reklama zabiegu z wyrobem medycznym – co w niej umieścić?bardzo przydatne narzędzie – odhaczasz kolejne punkty i już wiesz, czy Twoja reklama jest zgodna z przepisami – kliknij TUTAJ,
  • e-book Jak poradzić sobie z ZAKAZEM REKLAMY niektórych zabiegów beauty? Przykłady ROZWIĄZAŃ dla gabinetów beautypraktyczne marketingowe wskazówki, które sprawią, że przy nowych restrykcyjnych przepisach, Twoje reklamy nadal będą skuteczne – kliknij TUTAJ.

Wszystkie materiały znajdziesz TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym