Gabinet od zaplecza

Dnia 20.03.2019 o 20.30 na profilu Gabinet od zaplecza na Facebooku odbędzie się webinar z Markiem Koennerem radcą prawnym, byłym sędzią, dr nauk prawnych, który od lat broni kosmetyczki i kosmetologów w sprawach sądowych.

Marek powie o błędach, które popełniają kosmetyczki i kosmetolodzy, przez co narażają się na problemy prawne z klientkami.

Będzie o dokumentacji zabiegowej, uprawnieniach zawodowych, ubezpieczeniach i innych bardzo ważnych sprawach.

Będzie również możliwość zadania pytania, więc jeśli coś Cię nurtuje, napisz koniecznie w komentarzu! Oczywiście w trakcie LIVE też będzie można zadawać pytania.

Spotkanie będzie nagrywane. Jak tylko nagranie się pojawi, zamieszczę je tutaj.

Druga ważna informacja: tylko dziś (20.03) do północy możesz zgarnąć darmową wejściówkę na LNE – szczegóły TUTAJ.

AKTUALIZACJA:

Jest już dostępne nagranie:

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar