Zapraszam Cię serdecznie na mój wykład na Kongresie LNE, który poprowadzę wraz z Markiem Koennerem – radcą prawnym, byłym sędzią, dr nauk prawnych, który od lat broni kosmetyczki i kosmetologów w sprawach sądowych.

To nie będzie zwykły wykład! To będzie prawdziwy PRAWNY SHOW! 😉

Temat wykładu: Jak się zabezpieczyć w czasach „mody na odszkodowania”?

Ja będę odgrywać rolę pozornie dobrze przygotowanej i nie do końca rozgarniętej właścicielki gabinetu, której przyszło się zmierzyć z problemem poparzenia klientki laserem, a Marek… Marek nic nie będzie odgrywał – po prostu będzie sobą, czyli radcą prawnym specjalizującym się w obronie kosmetyczek i kosmetologów!

Wypunktujemy wszystkie błędy, które być może nieświadomie popełniasz, a które w razie problemów mogą sprowadzić na Ciebie duże kłopoty!

Nasze wystąpienie będzie na głównej sali (Paryż) w ramach sesji głównej: Kosmetologia i healthy aging. Kiedy? W niedzielę (31.03) o godz. 15:35. Będziesz?

Bilety na Targi i Kongres LNE w Krakowie możesz kupić TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym