Już dziś zapisz się na przypomnienia o wszystkich promocjach, które będą organizowane w 2024 roku! Nie przegap zniżek wysokich zniżek!

O co chodzi z #promobezokazji?

#Promobezokazji co comiesięczna, jednodniowa, duża zniżka na jeden wybrany produkt ze sklepu Gabinetu od zaplecza (czasami na więcej niż jeden).

Promocja jest zawsze 17 dnia miesiąca, niezależnie od tego, jaki wypada dzień tygodnia.

Na początku roku tworzę na Facebooku wydarzenia. Jest ich 12, czyli tyle, ile #promobezokazji w danym roku.

Dlaczego warto dołączyć do wydarzeń? Jeśli klikniesz “dołącz”, Facebook wyświetli Ci przypomnienie, że to właśnie dziś – będziesz mogła wejść i zerknąć, na co w danym miesiącu jest promocja. Dołączenie do wydarzenia absolutnie do niczego nie zobowiązuje. Po prostu otrzymasz “przypominajkę”. Skorzystasz, czy nie – to zależy wyłącznie od Ciebie. Naprawdę warto, bo zniżki są naprawdę solidne!


Zapisz się na wszystkie #promobezokazji w 2024 roku!

Listę wszystkich wydarzeń znajdziesz na stronie Gabinet od zaplecza na Facebooku w zakładce WYDARZENIA. Chciałam je Wam tu wszystkie wrzucić, żeby w artykule dało się od razu kilknąć “dołącz”, ale niestety Facebook blokuje możliwość osadzania wydarzeń na stronach internetowych. 

Poniżej umieszczam więc listę wszystkich wydarzeń wraz z linkami. Jeśli chcesz się zapisać na powiadomienia na wszystkie miesiące, kliknij pierwszy link – znajdziesz tam wszystkie wydarzenia na 2024 rok.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :