Poniżej znajdziesz szybki przegląd wszystkich nowości z 2023 roku. Posortowałam je chronologicznie. Okładka, dwa zdania informacji na temat korzyści dla Ciebie i link do sklepu, pod którym znajdziesz dokładny opis danego produktu.

Sprawdź, czy nie ominął Cię jakiś łakomy kąsek! 😉

Wszystkie nowości w sklepie Gabinetu od zaplecza z 2023 roku!

Jak poradzić sobie z ZAKAZEM REKLAMY niektórych zabiegów beauty? Przykłady ROZWIĄZAŃ dla gabinetów beauty – E-BOOK

Jak zdobywać nowe klientki na zabiegi, których nie możesz reklamować? Jak po zmianie przepisów skutecznie i legalnie reklamować gabinet? W e-booku znajdziesz 36 stron praktycznych wskazówek i przykładów, które pomogą Ci nadal zdobywać nowe klientki na Twoje najbardziej opłacalne zabiegi!

Więcej informacji na temat e-booka znajdziesz TUTAJ.


Czy stać Cię na ZATRUDNIENIE PRACOWNIKA w salonie? Ile to kosztuje i czy się OPŁACA? Czy teraz jest dla Ciebie DOBRY MOMENT? – E-BOOK

czy stac cie na zatrudnienie pracownika w salonie

Czy to już ten moment, w którym warto zatrudnić kogoś do pomocy? Może jeszcze poczekać? Czy faktycznie stać Cię na pracownika? Może warto wybrać inną drogę do poprawy sytuacji salonu? Przeanalizowałaś już wszystkie alternatywne opcje?

Wielu właścicieli salonów decyzję o zatrudnieniu pracownika podejmuje w oparciu o fałszywe argumenty. Uważamy np. że pracownik rozwiąże jakieś nasze problemy, jednocześnie zamykając oczy na to, że szukanie i wdrażanie nowej osoby zajmuje dużo czasu i pochłania sporo pieniędzy, a nowa osoba musi szybko zacząć na siebie zarabiać. W konsekwencji zatrudnienie pracownika często wcale nie poprawia, a wręcz dodatkowo komplikuje naszą sytuację. 

Warto zacząć od zrobienia rzetelnej analizy i sprawdzić, czy rzeczywiście potrzebujemy pracownika, czy może nasze kłopoty da się rozwiązać w inny, mniej kosztowny sposób. 

Więcej informacji na temat e-booka znajdziesz TUTAJ.


KALKULATOR wynagrodzeń pracowników salonu beauty – podstawa, prowizje, dodatkowe koszty, minimalny utarg i inne

Kalkulator wynagrodzen pracownikow salonu beauty

Wynagrodzenie to tak naprawdę tylko część kosztów, które generuje zatrudnienie nowego pracownika w salonie. Ile realnie będzie Cię kosztować zatrudnienie nowej osoby? Jakie zaproponować wynagrodzenie, żeby pracownik był zadowolony, a salon na tym wszystkim dobrze zarobił? Jaki musi być minimalny obrót, który miesięcznie wygeneruje pracownik? Co z prowizją od zabiegu? Od jakiego obrotu ją zaproponować i w jakiej wysokości?

Odpowiedź na wszystkie powyższe pytania da Ci KALKULATOR wynagrodzeń pracowników salonu beauty!

Więcej informacji na temat kalkulatora znajdziesz TUTAJ.


Reklama zabiegu z wyrobem medycznym – co w niej umieścić? – LISTA KONTROLNA

Reklama zabiegu z wyrobem medycznym - co w niej umiescic – lista kontrolna

Masz w swojej ofercie zabiegi, w których wykorzystujesz wyroby medyczne? Gubisz się w gąszczu nowych regulacji dotyczących reklamy? Postaw na proste rozwiązanie! Piszesz post, robisz grafikę, nagrywasz film – bierzesz listę kontrolną i punkt po punkcie sprawdzasz, czy Twoja reklama spełnia wszystkie wymogi prawne. Spełnia? Zaznaczasz “ptaszek” i sprawdzasz kolejny punkt. Po odhaczeniu wszystkich “ptaszków” oddychasz z ulgą i publikujesz! 🙂

To proste rozwiązanie uwalnia Cię od konieczności wertowania przepisów i objaśnień, za każdym razem, kiedy chcesz zareklamować zabieg, wstawić post, relację czy rolkę. Możesz się w pełni skoncentrować na tym, co najważniejsze, czyli na promocji swojego biznesu!

Więcej informacji na temat listy kontrolnej znajdziesz TUTAJ.


Salon gotowy na kontrolę INSPEKCJI HANDLOWEJ – LISTA KONTROLNA

kontrola inspekcji handlowej w salonie beauty - jak się przygotowac - lista kontrolna

Chcesz solidnie przygotować się na kontrolę Inspekcji Handlowej? Mam dla Ciebie listę aż 87 rzeczy, które może skontrolować Inspekcja Handlowa w Twoim salonie beauty! Sprawdź, co powinnaś poprawić, żeby przejść przez kontrolę „suchą stopą”!

Więcej informacji na temat listy kontrolnej znajdziesz TUTAJ.


BeautyAI Masterclass – Transformacja salonu beauty dzięki sztucznej inteligencji – KURS ONLINE

beauty ai masterclass - transformacja salonu beauty kosmetycznego sztuczna inteligencja
 • Czy wyobrażasz sobie, że masz dostępnego darmowego pracownika w swoim salonie, który działa 24/7 i jest gotowy do pomocy w każdym obszarze?
 • Chcesz zwiększyć swoje zasięgi w mediach społecznościowych, zdobyć nowe klientki i zwiększyć zyski salonu przy minimalnym nakładzie pracy?
 • Chcesz zaoszczędzić co najmniej kilka godzin tygodniowo i zarabiać na salonie więcej bez inwestowania Twojego cennego czasu?
 • Chcesz, żeby ktoś ZA DARMO pomógł Ci rozwiązać kluczowe problemy Twojego salonu, dostarczył Ci masę pomysłów w obszarze marketingu, sprzedaży, zarządzania, obsługi klienta? Przygotował dla Ciebie mnóstwo gotowych materiałów, które będziesz mogła wykorzystać już w kilka sekund po tym, jak wpadniesz na pomysł, że ich potrzebujesz?

Witaj w świecie SZTUCZNEJ INTELIGENCJI, która już teraz może Cię uwolnić od wielu czasochłonnych czynności, a za chwilę wywoła na świecie prawdziwą rewolucję!

Zdobądź gigantyczną przewagę nad konkurencją! Zyskaj darmowego pracownika, który dysponuje gigantyczną wiedzą i jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę! Dlaczego porównuję sztuczną inteligencję właśnie do pracownika?

Więcej informacji na temat kursu znajdziesz TUTAJ.


Wzór umowy zlecenie dla salonu BEAUTY z komentarzem – wersja BASIC i wersja PREMIUM

Umowa zlecenie salon beauty - wzor - wersja BASIC
Umowa zlecenie salon beauty - wzor - wersja PREMIUM

Podpisujesz umowę zlecenie? Zadbaj o kluczowe, choć często pomijane sprawy, takie jak np. zabezpieczenie danych klientek i tajemnicy przedsiębiorstwa, przeniesienie na Ciebie praw autorskich do zdjęć wykonywanych w salonie oraz troskę o produkty i sprzęt, w które zainwestowałaś wiele tysięcy złotych!

Otrzymasz obszerny, wielowariantowy wzór umowy zlecenie w 100% dostosowany do specyfiki pracy w salonie beauty!

Wersja BASIC zawiera:

 • Wzór umowy zlecenie dla salonu BEAUTY wiedza + odpowiedzi na pytania + 30 gotowych obowiązków + wzór umowy z komentarzami prawnika
 • Informacje dotyczące danych osobowych dla zleceniobiorcyklauzula informacyjna RODO

Wersja PREMIUM zawiera:

 • to co wersja BASIC plus:
 • Zgoda na przetwarzanie i rozpowszechnianie wizerunku zleceniobiorcy
 • Obowiązek informacyjny – wizerunek zleceniobiorcy
 • Wzór rachunku do umowy zlecenie
 • Wytyczne do kwestionariusza dla zleceniobiorcy 
 • Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych
 • Wzór aneksu do umowy zlecenie

Więcej informacji na temat wzorów umów znajdziesz TUTAJ.


Salon gotowy na kontrolę SANEPIDU – E-BOOK + LISTA KONTROLNA

salon gotowy na kontrolę sanepidu - lista kontrolna

Chcesz solidnie przygotować się na kontrolę sanepidu? Mam dla Ciebie listę aż 149 rzeczy, które sanepid może skontrolować w Twoim salonie beauty! Sprawdź, co powinnaś poprawić, żeby przejść przez kontrolę „suchą stopą”!

Więcej informacji na temat listy kontrolnej znajdziesz TUTAJ.


DOCHODOWY ROK w Twoim salonie beauty – PLANER na 2024

planer dla salonu beauty kosmetycznego fryzjerskiego 2024

Zaplanuj naprawdę DOCHODOWY 2024 rok w Twoim salonie beauty! Skorzystaj z PLANERA, który pomoże Ci pozyskać nowe klientki, skutecznie kontrolować finanse salonu i wprowadzić mnóstwo pozytywnych zmian w Twojej codziennej pracy!

Więcej informacji na temat PLANERA znajdziesz TUTAJ.

To by było na tyle! 😉 Która z ubiegłorocznych nowości podoba Ci się najbardziej?


Które materiały są najbardziej popularne?

Na koniec jeszcze mała ciekawostka. Chcesz zobaczyć, które z materiałów stworzonych przeze mnie w ubiegłym roku cieszyły się największym zainteresowaniem właścicielek gabinetów kosmetycznych? Przygotowałam dla Ciebie ranking:

Masz już pozycje, które wybrało najwięcej właścicielek salonów? Jeśli nie, zapraszam Cię na zakupy do mojego SKLEPU! 🙂


Chcesz poznać materiały, które powstały we wcześniejszych latach? Przejrzyj najważniejsze kategorie w sklepie:

 • marketing salonu (klik),
 • finanse, ceny zabiegów (klik),
 • przepisy, prawo w salonie (klik),
 • dokumenty w salonie (klik),
 • sprzedaż (klik),
 • planowanie i organizacja (klik),
 • obsługa klienta (klik),
 • zarządzanie salonem (klik).
podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :