Już dziś zapisz się na przypomnienia o wszystkich promocjach, które będą organizowane w 2021 roku! Nie przegap zniżek nawet do 60%!

O co chodzi z #promobezokazji?

#Promobezokazji co comiesięczna, jednodniowa, duża zniżka na jeden wybrany produkt ze sklepu Gabinetu od zaplecza (czasami na więcej niż jeden).

Promocja jest zawsze 17 dnia miesiąca, niezależnie od tego, jaki wypada dzień tygodnia. W głosowaniach na profilu Gabinetu od zaplecza na Facebooku (ankieta pojawia się zwykle w okolicach 10 dnia miesiąca) zazwyczaj same wybieracie, na co chcecie mieć w danym miesiącu zniżkę. 

Na początku roku tworzę na Facebooku wydarzenia. Jest ich 12, czyli tyle, ile #promobezokazji w danym roku.

Dlaczego warto dołączyć do wydarzeń? Jeśli klikniesz “dołącz”, Facebook wyświetli Ci przypomnienie, że to właśnie dziś – będziesz mogła wejść i zerknąć, na co w danym miesiącu jest promocja. Dołączenie do wydarzenia absolutnie do niczego nie zobowiązuje. Po prostu otrzymasz “przypominajkę”. Skorzystasz, czy nie – to zależy wyłącznie od Ciebie. Naprawdę warto, bo zniżki są naprawdę solidne. Najwyższa z ubiegłego roku to aż 60% na kurs online!

Zapisz się na wszystkie #promobezokazji w 2021 roku!

Listę wszystkich wydarzeń znajdziesz na stronie Gabinet od zaplecza na Facebooku w zakładce WYDARZENIA. Chciałam je Wam tu wszystkie wrzucić, żeby w artykule dało się od razu kilknąć “dołącz”, ale niestety Facebook blokuje możliwość osadzania wydarzeń na stronach internetowych. 

Poniżej umieszczam więc listę wszystkich wydarzeń wraz z linkami. Jeśli chcesz się zapisać na powiadomienia na wszystkie miesiące, kliknij pierwszy link – znajdziesz tam wszystkie wydarzenia na 2021 rok.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym