Gabinet od zaplecza

Na stronach Ministerstwa Rozwoju pojawiły się wytyczne dla placówek handlowych i usługowych w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Nie mamy tam szczególnych informacji dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich, niemniej jednak salony są placówkami usługowymi, więc warto zerknąć na te zalecenia. Wcześniej zamieszczono również wytyczne dla zakładów pracy. Poniżej znajdziesz treść obu dokumentów.

Wytyczne dla placówek handlowych i usługowych

źródło: https://www.gov.pl/web/rozwoj

Wytyczne dla zakładów pracy

źródło: https://www.gov.pl/web/rozwoj


Więcej informacji na ten temat znajdziesz w BAZIE WIEDZY.

baza wiedzy koronawirus salon beauty baner
podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi : koronawirus
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar