Wybierasz się na targi kosmetyczne! Specjalnie z myślą o osobach, które chcą pogłębiać swoją wiedzę i polują na atrakcyjne promocje, przygotowaliśmy kompletny przewodnik po imprezach branżowych w aktualnym sezonie – JESIEŃ 2014! Znajdziesz w nim opisy i programy imprez z podziałem na daty i miasta. Dowiesz się ile kosztują bilety i poznasz dokładne namiary na strony internetowe organizatorów.

Aby pobrać przewodnik w formacie pdf kliknij:  PRZEWODNIK_Targi_kosmetyczne_i_fryzjerskie_jesien_2014!

Już wkrótce kolejne darmowe materiały dla właścicieli i managerów gabinetów beauty! Rozpoczynamy cykl na temat efektywnego marketingu gabinetu! Nie chcesz przegapić możliwości pobrania ciekawych e-booków zupełnie za darmo? Zapisz się na newsletter i polub nas na facebooku!

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym