Poniżej znajdziesz szybki przegląd wszystkich nowości z 2022 roku. Posortowałam je chronologicznie. Okładka, dwa zdania informacji na temat korzyści dla Ciebie i link do sklepu, pod którym znajdziesz dokładny opis danego produktu.

Sprawdź, czy nie ominął Cię jakiś łakomy kąsek! 😉


Wszystkie nowości w sklepie Gabinetu od zaplecza z 2022 roku!

Co zmienić w ofercie salonu beauty, żeby ZWIĘKSZYĆ ZYSKI bez podnoszenia cen i cięcia kosztów? – E-BOOK + WORKBOOK

Co zmienić w ofercie salonu beauty, żeby zwiększyć zyski bez podnoszenia cen i cięcia kosztów

Czujesz, że w tej chwili nie możesz podnieść cen zabiegów, a w budżecie salonu nadal brakuje pieniędzy? Obcięłaś już wszystkie koszty, które mogłaś, ale to nie poprawiło sytuacji tak, jakbyś oczekiwała? Sprawdź, co możesz zmienić w swojej ofercie, żeby pracując tyle samo, zarabiać więcej bez zmiany cennika i rezygnowania z kluczowych opłat!

Więcej informacji na temat e-booka znajdziesz TUTAJ.


KALKULATOR INFLACJI dla salonu beauty – Zyski, ceny zabiegów, koszty

Kalkulator inflacji dla salonu beauty - zyski ceny zabiegów koszty

Kalkulator, który sam policzy Ci, ile tracisz na wysokiej inflacji, jak spada realna wartość Twoich zysków oraz o ile powinnaś podnieść ceny zabiegów, żeby zneutralizować wszystkie straty. To dopiero początek! Jednym kliknięciem możesz sprawdzić, jak zmienią się te wszystkie dane w różnych wariantach rozwoju sytuacji, np. przy inflacji w wysokości 5%, 12%, 15%, 21% lub dowolnej innej. Zastanawiasz się, co będzie za miesiąc, pół roku, za rok? Sprawdź to!

Więcej informacji na temat kalkulatora znajdziesz TUTAJ.


Jak ZARABIAĆ na salonie w czasach wysokiej inflacji? – E-BOOK

Jak zarabiać na salonie w czasach wysokiej inflacji

Obawiasz się, że wysoka inflacja “zje” Twoje zyski z salonu? Ile konkretnie tracisz przy inflacji 5%, 10%, 15%, 20% itd.? O ile rosną Twoje koszty, spadają zyski i o ile powinnaś podnieść ceny w różnych wariantach rozwoju sytuacji? Jak przeprowadzić analizę struktury kosztów salonu, która pomoże Ci zrobić największe oszczędności? Czy to dobry czas na inwestowanie w salon? Jak zabezpieczyć swoje oszczędności?

Tego wszystkiego dowiesz się z e-booka Jak ZARABIAĆ na salonie w czasach wysokiej inflacji!

Więcej informacji na temat e-booka znajdziesz TUTAJ.


68 sposobów na niższe rachunki w salonie beauty – LISTA KONTROLNA

68 sposobów na niższe rachunki w salonie beauty – LISTA KONTROLNA

Martwisz się wysokimi opłatami za media w salonie? Przygotowałam dla Ciebie listę aż 68 sposobów na obniżenie rachunków za prąd, wodę i ogrzewanie! Wykorzystaj jak najwięcej z nich i ciesz się z niższych opłat!

Więcej informacji na temat listy kontrolnej znajdziesz TUTAJ.


58 sposobów na dodatkowe zarobki w salonie beauty – LISTA KONTROLNA

58 sposobów na dodatkowe zarobki w salonie beauty – LISTA KONTROLNA

Myślałaś o tym, żeby dorobić w salonie? Mam dla Ciebie aż 58 pomysłów na dodatkową działalność, którą możesz wykonywać równolegle z tym, co robisz na co dzień. Wykorzystaj je i podreperuj swój budżet!

Więcej informacji na temat listy kontrolnej znajdziesz TUTAJ.


ZAKAZ REKLAMY – fakty, mity, pytania i odpowiedzi – Co zmienia ustawa o wyrobach medycznych? Co można, a czego nie? – E-BOOK

zakaz reklamy zabiegów ustawa o wyrobach medycznych

Jakie będą praktyczne konsekwencje zakazu reklamy niektórych wyrobów medycznych? Które zabiegi będzie można reklamować, a których nie? Czy kosmetolodzy i kosmetyczki mogą korzystać z wyrobów medycznych? Jeśli tak, to z których?

Korzystasz w swojej pracy z urządzeń lub produktów, które są wyrobami medycznymi? Sprawdź, jak legalnie reklamować swoje usługi po 1 stycznia 2023 roku i uniknąć astronomicznych kar dochodzących nawet do 2 milionów złotych!

Więcej informacji na temat e-booka znajdziesz TUTAJ.


KALKULATOR opłacalności zabiegów – które zabiegi najbardziej Ci się opłacają? Na czym zarabiasz najwięcej?

Który zabieg najbardziej się opłaca - Kalkulator opłacalności zabiegu

Godzina Twojej pracy w salonie – wolisz zarobić  20 zł, czy 100 zł? Wszystko zależy od tego, czy wykonasz zabieg z wysokim, czy z niskim zyskiem. Sprawdź, na których zabiegach zarabiasz najwięcej! Kalkulator policzy to za Ciebie! Dowiesz się, które zabiegi warto promować i robić częściej, a które mogą Cię wpędzić w kłopoty finansowe, więc lepiej się ich pozbyć lub przynajmniej nieco “schować”. Sprawdź procentowy udział kosztów i zysków w poszczególnych zabiegach, dowiedz się, jaką miesięczną wypłatę są w stanie Ci zapewnić poszczególne zabiegi!

Więcej informacji na temat kalkulatora znajdziesz TUTAJ.


Test na IDEALNY ZABIEG – co opłaca Ci się robić, reklamować, rozwijać?

Test na idealny zabieg - co opłaca Ci się robić reklamować rozwijać

Wysoki zysk – to tylko jeden z 59 czynników decydujących o tym, czy dany zabieg warto mieć w ofercie i intensywnie go promować. Co jeszcze decyduje o tym, że jeden zabieg jest hitem, a innym nikt się nie interesuje? Przetestuj swoje zabiegi i wytypuj te, które są najlepsze dla Twoich finansów i jednocześnie podbiją serca klientek! Dowiedz się, co warto promować i eksponować w swojej ofercie, aby znacząco zwiększyć zyski z salonu!

Stworzyłam dla Ciebie „Test na idealny zabieg”. Wykorzystaj go do przetestowania zabiegów ze swojej oferty, uwzględniając aż 59 różnych czynników i perspektyw! Pamiętaj, że to również od naszych działań zależy, na co zapisują się klientki. Wiedząc, co jest dla Ciebie najlepsze, wiesz, co polecać i promować, a to może mieć znaczący wpływ na decyzje klientek.

Więcej informacji na temat e-booka znajdziesz TUTAJ.


Najlepsze i najgorsze zabiegi w Twoim salonie – LISTA KONTROLNA

Najlepsze i najgorsze zabiegi w Twoim salonie - lista kontrolna

Co świadczy o tym, że zabieg jest dobry lub zły? Jak wytypować zabiegi, na które warto postawić? Jakimi kryteriami kierować się tworząc akcje marketingowe lub odświeżając ofertę salonu? Jak wytypować zabiegi, których lepiej się pozbyć, zanim zrujnują Twój biznes? Poznaj listę ponad 50 cech najlepszego i najgorszego zabiegu!

Więcej informacji na temat listy kontrolnej znajdziesz TUTAJ.


DOCHODOWY ROK w Twoim salonie beauty – PLANER na 2023

zaplanuj dochodowy rok w salonie beauty - planer menedżera salonu beauty 2023

Zaplanuj naprawdę DOCHODOWY 2023 rok w Twoim salonie beauty! Skorzystaj z PLANERA, który pomoże Ci pozyskać nowe klientki, skutecznie kontrolować finanse salonu i wprowadzić mnóstwo pozytywnych zmian w Twojej codziennej pracy!

Więcej informacji na temat PLANERA znajdziesz TUTAJ.


To by było na tyle! 😉 Która z ubiegłorocznych nowości podoba Ci się najbardziej?

Chcesz poznać materiały, które powstały we wcześniejszych latach? Przejrzyj najważniejsze kategorie w sklepie:

  • marketing salonu (klik),
  • finanse, ceny zabiegów (klik),
  • przepisy, prawo w salonie (klik),
  • dokumenty w salonie (klik),
  • sprzedaż (klik),
  • planowanie i organizacja (klik),
  • obsługa klienta (klik),
  • zarządzanie salonem (klik).
podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :