Galopująca inflacja pochłania zyski? Konkurencja obniża drastycznie ceny? Koszty utrzymania salonu rosną z dnia na dzień, a w kieszeni zostaje coraz mniej? Wejdź w 2023 rok z PLANEM, który obejmie przygotowanie budżetu, analizę kosztów i kalkulację cen, a także opracowanie spójnej strategii, dzięki której postawisz swoje finanse na nogi!

Tak brzmi opis lajwa, do którego zaprosiła mnie redakcja Beauty Forum 🙂 Od siebie dodam, że postaram się maksymalnie konkretnie odpowiedzieć na wszystkie pytania i przekazać Wam jak najwięcej wiedzy w przystępnej formie. Nie będziemy marudzić, bo od marudzenia nie rosną zyski 😉 Skoncentrujemy się na praktycznych rozwiązaniach do wdrożenia na już! 

Widzimy się 16 listopada o godz. 20:00 na profilu Beauty Forum (klik) na Facebooku.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :