Zamiast robić kolejne postanowienia noworoczne, w tym roku postaw na konkret! Wchłoń konkretną dawkę praktycznej, DARMOWEJ WIEDZY na temat marketingu i zarządzania GABINETEM KOSMETYCZNYM i… Wreszcie PRZENIEŚ SWÓJ GABINET NA WYŻSZY POZIOM! Przeczytaj więcej na temat akcji i dołącz do nas!

Przenieś swój gabinet kosmetyczny na wyższy poziom!

W pierwszym dniu Nowego Roku mam dla Ciebie coś, co może zupełnie odmienić Twoją pracę i sprawić, że ten nadchodzący rok będzie dla Twojego gabinetu przełomowy!

Zapowiadana od dłuższego czasu akcja dziś uzyskała ostateczny kształt:

PRZENIEŚ SWÓJ GABINET NA WYŻSZY POZIOM!
Wielka styczniowa akcja edukacyjna dla gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich

Darmowa akcja edukacyjna dla gabinetów kosmetycznych – o co chodzi?

W skrócie o to, że pozostając ze mną przez cały styczeń w kontakcie, masz możliwość naprawdę intensywnie popracować nad kondycją swojego gabinetu, co z pewnością przełoży się na konkretne zyski w kolejnych miesiącach!

Trochę tych atrakcji przygotowałam, więc, żeby nie robić kilometrowego posta, zapraszam Cię po prostu na stronę akcji, gdzie znajdziesz wszystkie informacje i będziesz mogła się zapisać, aby otrzymać na maila dodatkowe, niepublikowane gdzie indziej materiały. Oczywiście akcja jest darmowa i nie ma żadnych haczyków! 🙂

Na stronie znajdziesz również:

  • dokładny kalendarz akcji – listę wszystkich wydarzeń wraz z datami,
  • listę artykułów i darmowych materiałów, które będę wysyłać,
  • zapowiedź wyzwania na grupie,
  • informacje o premierach moich nowych produktów.

Wszystkie informacje + możliwość zapisania się znajdziesz na TEJ stronie!

To co, bierzesz udział? 😀

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym