Nowy rok zaczynam naprawdę intensywnie! Na swoje premiery czeka aż 7 nowych e-booków! Jesteś ciekawa co przygotowałam? Poniżej znajdziesz krótkie zapowiedzi. Stopniowo, w miarę wstawiania kolejnych produktów do sklepu, będę dodawać również linki.

POZNAJ MOJE NOWE E-BOOKI I PLANERY!

1) AUDYT FINANSOWY gabinetu kosmetycznego – E-book + BONUSY

Ten e-book pomoże Ci zmienić sytuację finansową Twojego gabinetu! Dowiesz się ile tak naprawdę wydajesz i zarabiasz. Sprawdzisz gdzie ucieka najwięcej pieniędzy i poznasz skuteczne sposoby redukcji kosztów. Wykonanie audytu otworzy Ci oczy na problemy, na które do tej pory mogłaś zupełnie nie zwracać uwagi. To będzie prawdziwa rewolucja w Twoich gabinetowych finansach! Do e-booka dodaję BONUSY!


DATA PREMIERY: 4.01.2018

Więcej informacji na temat e-booka znajdziesz TUTAJ.

Możesz również od razu przejść do sklepu – KLIK.

UWAGA! Trwa właśnie przedsprzedaż e-booka, w niższej promocyjnej cenie! Nie przegap okazji na poprawę kondycji finansowej Twojego gabinetu! 

2) NOWE EDYCJE PLANERÓW SEZONOWYCH!

Jeśli czytasz mnie od jakiegoś czasu, świetnie znasz sezonowe planery. Jeśli dołączyłaś niedawno, powiem Ci kilka słów na ich temat. Planer to proste narzędzie, które pomoże Ci zaplanować skuteczną kampanię reklamową gabinetu kosmetycznego! Nauczę Cię jak planować reklamę, abyś z łatwością robiła to sama. Otrzymasz konkretne instrukcje, praktyczne przykłady i garść inspiracji na sezonowe akcje promujące Twój gabinet! Każda pora roku to nowa edycja z nowymi przykładami kampanii, nowymi świętami i wskazówkami marketingowymi. W tym roku edycje na wszystkie pory roku pojawią się jednocześnie – będziesz mogła już w styczniu zaplanować kolejne miesiące!

Będzie też nowość! Pakiet wszystkich planerów, w atrakcyjnej cenie, dzięki czemu jeden z 4 plenerów otrzymujesz praktycznie ZA DARMO. Pakiet doczekał się nawet swojej osobnej okładki, którą dodaję do zestawu – jeśli wydrukujesz i włożysz do segregatora wszystkie planery, możesz dołożyć okładkę jako stronę tytułową.

DATA PREMIERY: 10.01.2018

Więcej informacji na temat pakietu znajdziesz TUTAJ.

Możesz również od razu przejść do sklepu, gdzie znajdziesz zarówno pakiet, jak i poszczególne sezonowe planery – KLIK.

3) JAK ZAPLANOWAĆ SKUTECZNĄ KAMPANIĘ GABINETU KOSMETYCZNEGO? – E-BOOK

Jako, że mamy początek roku, planowania ciąg dalszy! Choć tak naprawdę ten e-book będzie Ci świetnie służył przez cały rok! O czym będzie e-book? Wrzucasz z doskoku pojedyncze reklamy, które nie działają? Nic dziwnego! Klient, żeby zdecydować się na skorzystanie z Twoich usług, potrzebuje przynajmniej kilku kontaktów z Twoim przekazem! Nauczę Cię jak przygotować Twoje potencjalne klientki, aby wszystkie Twoje promocje padały na podatny grunt! Od tego dnia, Twoje reklamy naprawdę zaczną przynosić efekty!

DATA PREMIERY: 23.01.2018

Więcej informacji na temat e-booka znajdziesz TUTAJ. (link pojawi się w dniu premiery)

Możesz również od razu przejść do sklepu – KLIK. (link pojawi się w dniu premiery)

4) JAK STWORZYĆ GABINET KOSMETYCZNY, KTÓRY POKOCHAJĄ KLIENTKI? Podręcznik marketingu i zarządzania dla gabinetów kosmetycznych.

O czym będzie e-book? Często dostaje od Was pytania: Co mam zrobić, żeby mieć więcej klientek? Ten ebook jest jedną wielką odpowiedzią na to pytanie! To prawie 400 STRON wskazówek na temat skutecznego marketingu i zarządzania gabinetem! Prawdziwa kopalnia wiedzy – NIEZBĘDNA POZYCJA w biblioteczce każdego właściciela, managera i pracownika gabinetu z branży beauty!

DATA PREMIERY: 29.01.2018

Więcej informacji na temat e-booka znajdziesz TUTAJ. (link pojawi się w dniu premiery)

Możesz również od razu przejść do sklepu – KLIK. (link pojawi się w dniu premiery)

UWAGA! Począwszy od niedzielnej (28.01) przedsprzedaży cena e-booka będzie stopniowo wzrastać aż do 2.02.2018, kiedy osiągnie swój docelowy poziom – to mój ukłon w stronę wszystkich osób, które regularnie czytają bloga. Chciałabym, żeby miały okazję kupić e-booka w niższej niż zakładana cenie. Po tym terminie cena na stałe wzrośnie.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi premierami i śledzić terminy przedsprzedaży w niższych cenach, czytaj wiadomości ode mnie. Jeśli nie jesteś jeszcze zapisana do newslettera lub na moją styczniową akcję edukacyjną PRZENIEŚ SWÓJ GABINET NA WYŻSZY POZIOM – zrób to koniecznie TUTAJ.