aktualnościGOZ w mediachnowe wpisy

Strona internetowa gabinetu – moja nowa lekcja w Akademii Versum

Jak stworzyć stronę internetową krok po kroku?

Tworzenie strony internetowej gabinetu kosmetycznego to trudne, czasochłonne i wieloetapowe przedsięwzięcie. Na zlecenie Akademii Versum podjęłam się bardzo kompleksowej analizy tego tematu. Jako, że niewątpliwie jest to mój konik, pomysły i informacje mnożyły się w nieskończoność 🙂 W końcu udało się zamknąć temat. Powstał naprawdę bardzo wyczerpujący i rzetelny materiał, który omawia wszystkie najważniejsze etapy tworzenia strony internetowej dla gabinetu kosmetycznego, fryzjerskiego i SPA.Starałam się zwrócić Wam uwagę na wszystkie pułapki, w które można wpaść tworząc stronę zarówno samodzielnie, jak i korzystając z pomocy agencji lub firmy informatycznej. Teraz zapraszam do lektury pierwszej części tekstu. Już niebawem pojawi się druga, o czym oczywiście będę Was informować! 🙂Artykuł znajdziesz TUTAJ.

Wróć do mnie po lekturze artykułu i podziel się swoimi wrażeniami! Będzie mi bardzo miło! 🙂

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar