aktualnościGOZ w mediachnowe wpisy

Strona internetowa gabinetu – moja nowa lekcja w Akademii Versum

Jak stworzyć stronę internetową krok po kroku?

Tworzenie strony internetowej gabinetu kosmetycznego to trudne, czasochłonne i wieloetapowe przedsięwzięcie. Na zlecenie Akademii Versum podjęłam się bardzo kompleksowej analizy tego tematu. Jako, że niewątpliwie jest to mój konik, pomysły i informacje mnożyły się w nieskończoność 🙂 W końcu udało się zamknąć temat. Powstał naprawdę bardzo wyczerpujący i rzetelny materiał, który omawia wszystkie najważniejsze etapy tworzenia strony internetowej dla gabinetu kosmetycznego, fryzjerskiego i SPA.

Starałam się zwrócić Wam uwagę na wszystkie pułapki, w które można wpaść tworząc stronę zarówno samodzielnie, jak i korzystając z pomocy agencji lub firmy informatycznej. Teraz zapraszam do lektury pierwszej części tekstu. Już niebawem pojawi się druga, o czym oczywiście będę Was informować! 🙂

Artykuł znajdziesz TUTAJ.

Wróć do mnie po lekturze artykułu i podziel się swoimi wrażeniami! Będzie mi bardzo miło! 🙂

box świątecznypodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznymzimowe promocje w gabinecie kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
specjalistka do spraw beauty marketingu, właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych. Miłośniczka kotów, zamków i długich spacerów!

Dodaj komentarz

avatar