Mamy już marzec, więc to najlepszy moment na podsumowanie naszej styczniowej akcji edukacyjnej! 😀 Ok, trochę to zajęło, ale cały czas mamy jakieś gorące tematy… A to nowe pomysły regulacji uprawnień do wykonywania zabiegów, a to mijający termin składania sprawozdania o odpadach… No ale nic – lepiej późno, niż później – tym bardziej, że temat jest naprawdę MOCNY!

Efekty, które możesz osiągnąć w ciągu miesiąca pracy nad swoim gabinetem!

Sprawdź, jakie efekty udało się osiągnąć osobom, które solidnie przyłożyły się do lektury materiałów i robienia wysyłanych przeze mnie ćwiczeń! Dlaczego warto to zrobić? Aby przekonać się, że dla zauważenia naprawdę istotnych zmian wystarczy ZALEDWIE MIESIĄC pracy nad swoim gabinetem! Przegapiłaś akcję, o której piszę? Zupełnie nie wiesz o co chodzi? A może brałaś udział, ale nie miałaś czasu na przerobienie wszystkich materiałów? Nic nie szkodzi! Będziesz miała okazję nadrobić! Poznaj historie uczestniczek akcji i dowiedz się, co możesz zrobić w tej chwili, aby uzyskać podobne rezultaty!

O co chodzi z akcją PRZENIEŚ SWÓJ GABINET NA WYŻSZY POZIOM?

W styczniu miały miejsce premiery kilku moich e-booków. Z tej okazji przygotowałam dla Was mnóstwo darmowych materiałów, które wrzucałam na bloga, na Facebooka, na grupę Gabinet kosmetyczny od zaplecza, a także przesyłałam mailowo.

W akcji wzięło udział 1446 osób, chociaż realnie liczba ta może być nieco mniejsza, bo zdarzały się przypadki, że do niektórych z Was maile dochodziły wybiórczo i wtedy radziłam m.in. zapisać się ponownie z innego adresu. Jedno jest pewne: było Was powyżej 1000! Czyli ok. 10% osób, które na co dzień śledzą bloga na Facebooku lub należą do grupy Gabinet kosmetyczny od zaplecza – bardzo dziękuję za tak liczny udział!

Opinie osób, które skorzystały z moich wskazówek

przenieś swój gabinet na wyższy poziom - e-bookNa koniec akcji poprosiłam Was o wypełnienie ankiety z podsumowaniem. Każda osoba, która wypełniła ankietę, otrzymała ode mnie bezpłatnie nowego e-booka: PRZENIEŚ SWÓJ GABINET NA WYŻSZY POZIOM. E-book zawiera wszystkie materiały z całej akcji – w sumie 71 stron cennej, biznesowej wiedzy, która pozwala uporządkować gabinet i czerpać z niego większe zyski!

Poniżej zamieściłam relacje osób biorących udział w akcji i trochę podsumowań wspomnianych ankiet. Sprawdź, co konkretnie można zmienić w swoim gabinecie przez zaledwie miesiąc intensywniejszej pracy!

Uważam, że nic tak nie motywuje, jak pozytywne historie! Mam nadzieję, że dzięki temu uda mi się jeszcze bardziej zmobilizować Was do pracy nad poprawą kondycji Waszych gabinetów! 😉

Wszystkich wypowiedzi oczywiście wklejać nie będę, bo jest tego naprawdę dużo! Niemniej jednak chciałam zaznaczyć, że są dla mnie bardzo cenne i za wszystkie ogromnie dziękuję! Pokażę Wam te, które spodobały mi się najbardziej, były najbardziej wyczerpujące i dotyczyły różnych obszarów funkcjonowania działalności.

Zmieniłam strategię marketingową. Skupiłam się na grupach docelowych. Zrozumiałam, że marketing to nie tylko promocje na usługi, ale oferta musi posiadać wartość dodaną.

Zrozumiałam czym jest sprzedaż.

Udało mi się usprawnić program lojalnościowy, usystematyzować zabiegi oraz nauczyłam się promować zabiegi, które rzadko wykonuje.

Ogarnęłam “chaos”, spojrzałam z drugiej strony na swój salon. Zrobiłam “rachunek sumienia” i idzie ku lepszemu. Wiem, że nie mogę się poddawać 😀 Dziękuję i pozdrawiam!

W ankiecie zapytałam Was, czy akcja Wam się podobała. Przyznam szczerze, że takich wyników się naprawdę nie spodziewałam! 🙂 Tzn., żeby już nie epatować jakąś fałszywą skromnością, liczyłam na to, że Wam się spodoba, ale że tak totalnie wszystkim bez wyjątku, to naprawdę przeszło moje najśmielsze oczekiwania! 🙂

przenieś swój gabinet na wyższy poziom - podsumowanie

Wiem co poprawić, aby lepiej funkcjonował mój gabinet, mam już kilka pomysłów na wprowadzenie nowych zabiegów i rozreklamowanie ich, dostałam pozytywnego “kopa” do działania i znowu mi się chce 😀

Zrozumiałam jakie błędy popełniałam i co należy zmienić.

Ogrom wiedzy na temat poprawy kondycji Twojego gabinetu kosmetycznego!

W ramach akcji na blogu pojawiło się 18 artykułów. Wysłałam do każdej z Was ok. 40 maili, co łącznie daje zawrotną liczbę 57 840 wiadomości!

przenieś swój gabinet na wyższy poziom - e-bookCzęść tej wiedzy jest nadal dostępna na blogu, część już zniknęła lub w ogóle się nie pojawiła – była dostępna wyłącznie w mailach wysyłanych w ramach akcji. Zgodnie z zapowiedzią zebrałam wszystkie materiały właśnie w formie e-booka, którego możesz kupić TUTAJ. Wszystkie materiały ułożyłam tak, abyś mogła przejść przez kolejne etapy: analizę aktualnej sytuacji, diagnozę słabych punktów i planowanie niezbędnych do wprowadzenia zmian.

W tym okresie na grupie pojawiło się dokładnie 11 952 komentarzy, a łączna ilość wejść na bloga przekroczyła 47 000!

Zauważyłam gdzie dokładnie “uciekają” mi pieniądze, na co powinnam zwrócić uwagę, żeby zminimalizować koszty, na których zabiegach powinnam się bardziej skupić. Zapisuję w planerze, jakie działania i kiedy powinnam podjąć. Co mnie wyróżnia spośród innych gabinetów w moim mieście i co powinnam robić. Mam pierwsze efekty swoich działań. Mianowicie skupiłam się na zabiegach, które przynoszą największe zyski i o dziwo jest ich dużo więcej niż w poprzednim roku tego miesiąca (tak dla porównania). A najlepsze w tym wszystkim to to, że wdrożyłam do swego planowania cały mój zespół.

Przede wszystkim pewność siebie w podejmowanych akcjach i brak chaosu. Wszystko teraz będzie dobrze zaplanowane i uporządkowane, a ja spokojniejsza.

Akcja PRZENIEŚ SWÓJ GABINET NA WYŻSZY POZIOM w liczbach!

Na poniższej grafice przedstawiłam najważniejsze informacje na temat styczniowej akcji edukacyjnej:

przenieś swój gabinet na wyższy poziom - akcja wliczbach

Wasza aktywność na blogu i w mediach społecznościowych była naprawdę niesamowita! W grupie Gabinet kosmetyczny od zaplecza na Facebooku pojawiło się w tym czasie prawie 12 tysięcy komentarzy! Ilość osób odwiedzających bloga przekroczyła 47 tysięcy!

Zweryfikowałam wiedzę i pomysły na działalność, skorygowałam kierunek i możliwości, dokładniej przyjrzałam się rynkowi odbioru, dziękuję.

Nowe pomysły, przeanalizowałam cennik, sprzedałam czego nie używam, skupiam się na tym w czym jestem naj naj. Zapisałam się na szkolenia (chcę udoskonalić swój warsztat), podniosłam cennik, skupiam się na tym co sprawia mi radość. Zawsze chciałam mieć w gabinecie lepszą półkę kosmetyków – zrobiłam to! Są efekty, muszę jeszcze popracować nad sprzedażą. Zainwestowałam w baner i reklamę usług, których nie wdrożyłam w życie bo zniechęciły mnie klientki marudzące na cenę. Reklama przyciągnęła mi nowe, fajne klientki. W sumie czuję że żyję. Robię mniej, robię to co lubię i zarabiam trochę lepiej. KOCHAM PANIĄ PANI ANIU!!!

W ankiecie zadałam również pytanie na temat tego, czy otrzymane materiały poprawią funkcjonowanie gabinetu prowadzonego przez osobę wypełniającą ankietę:

przenieś swój gabinet na wyższy poziom - podsumowanie akcji

Jakie wnioski płyną z podsumowania akcji PRZENIEŚ SWÓJ GABINET NA WYŻSZY POZIOM?

Wniosek jest jeden – jeśli tylko zechcesz, ruszysz do przodu i nie trzeba na to poświęcać mnóstwa czasu! Większość osób, które uczestniczyły w akcji normalnie pracują, mają rodziny i mnóstwo dodatkowych obowiązków. Oczywiście nie każdemu udało się dobrnąć do końca, ale jest to tak naprawdę wyłącznie kwestia motywacji. Życie jest sztuką wyboru – jeśli chcę coś poprawić, spinam się na miesiąc i poprawiam. W 90% przypadków czas się znajdzie, choćby w przerwie między klientkami czy późnym wieczorem.

Zdałam sobie sprawę z błędów które popełniałam, wyeliminowałam zabiegi na które nie było zainteresowania i podniosłam ceny pozostałych. Zaplanowałam kilka dni wolnego w tym roku, stworzyłam plan. Dziękuję!

Zmiany zaczynają się w głowie – zaczęły się.

Bardziej świadomie robię zakupy do salonu, wszystkie wydatki dokładnie zapisuję, wyliczam ile jestem na “czysto”. Mam ustalone ile dokładnie w danym miesiącu mogę wydać na szkolenia, ile na inwestycje materialne, jaką część przeznaczyć na zmiany wyglądu lokalu. Pracuję nad identyfikacja wizualną, akcją pakietów zabiegowych na ciało.

Kto skorzysta z nowego e-booka?

E-booka polecam osobom, które mają własne gabinety i nie są w 100% zadowolone ze sposobu ich funkcjonowania. Masz za mało czasu, pieniędzy, a może za mało klientek? Dużo pracujesz, ale nie widzisz konkretnych efektów w postaci wzrostu obrotów. Co robisz nie tak? Jak ruszyć z miejsca i wskoczyć choćby szczebelek wyżej? Tego wszystkiego dowiesz się z e-booka: PRZENIEŚ SWÓJ GABINET NA WYŻSZY POZIOM – znajdziesz go TUTAJ.

Jeśli chcesz wreszcie ruszyć do przodu, kup e-booka i zacznij działać! Bez odkładania na później!

Na koniec jeszcze 2 opinie o materiałach zawartych w e-booku:

Wiem jak mądrze dysponować swoim czasem zawodowym, by mieć go więcej dla bliskich, jak tworzyć skuteczne reklamy, iść z duchem czasu rozwijającej się branży, jak maksymalnie wykorzystać potencjał firmy.

Prowadzę jednoosobową DG. Porównałam wyniki finansowe z dwóch ostatnich lat i na ich postawie wyciągnęłam wnioski: postanowiłam zwiększyć ceny, zaczęłam się cenić, zorientowałam się, jakie miejsce zajmuję na tle konkurencji, stworzyłam plan roczny celów dla mojego gabinetu, uświadomiłam sobie gdzie uciekają pieniądze i czas. A tak przede wszystkim uwierzyłam, że MOGĘ!

Chcesz osiągnąć podobne efekty, jak cytowane przeze mnie osoby? Kup e-booka TUTAJ!