Przed chwilą na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował, że od dnia 18.05 przestanie obowiązywać zakaz pracy dla salonów kosmetycznych i fryzjerskich!

Czekamy na potwierdzenie tych informacji w formie rozporządzenia oraz na publikację wytycznych dotyczących środków bezpieczeństwa związanych z powrotem do pracy. 

Jak tylko się pojawią lub będą jakiekolwiek nowe informacje, zaktualizuję ten artykuł. 


AKTUALIZACJA: mamy wytyczne dla salonów kosmetycznych (klik).


AKTUALIZACJA: mamy wytyczne dla salonów fryzjerskich (klik).


AKTUALIZACJA: na stronie gov.pl zaktualizowano informacje na temat ograniczeń:

Ograniczenie dotyczy: zamknięcia wszystkich zakładów fryzjerskich, kosmetycznych, salonów tatuażu i piercingu. Na czym polega? Zamknięte zostają bez wyjątków wszystkie zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, salony tatuażu i piercingu. Tych usług nie będzie można realizować również poza salonami – np. wizyty w domach nie wchodzą w grę.

Obowiązuje do: 17 maja 2020 r. w zakresie działalności salonów fryzjerskich i kosmetycznych.

Obowiązuje do: odwołania w zakresie salonów tatuażu i piercingu

Z tego komunikatu wynika, że pozwolenie na powrót do pracy 18 maja nie obejmuje salonów tatuażu i piercingu.


podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :