Dziś na stronach Ministerstwa Rozwoju pojawiły się oficjalne wytyczne sanitarne dla salonów fryzjerskich! Wytyczne są związane z pracą w warunkach zwiększonego ryzyka zakażenia koronawirusem. 

Wytyczne dla salonów fryzjerskich

(na razie screeny, stopniowo uzupełnię zwykłym tekstem)

Co sądzisz o tych wytycznych? Napisz w komentarzu!

Zobacz również wytyczne dla salonów kosmetycznych (klik).

Aktualizacja pakietu “Dokumentacja dla salonu w czasach KORONAWIRUSA”

Zgodnie z zapowiedzią, po publikacji oficjalnych wytycznych wraz z radcą prawnym Markiem Koennerem przystępujemy do przeglądu materiałów z pakietu.

Jeśli zajdzie potrzeba wprowadzenia jakichkolwiek zmian, udostępnimy je oczywiście bezpłatnie wszystkim osobom, które kupiły pakiet. Szykujemy dla Was również bonusowe materiały, również bezpłatne 🙂 Szczegóły już wkrótce!

WAŻNE! Wszystkie aktualizacje są wrzucane na specjalną stronę (link do strony i hasło znajduje się w e-booku dołączonym do pakietu).

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym