aktualności

Przyłącz się do akcji mierzenia kosztów w gabinetach beauty!

Wypełnij anonimową ankietę na temat kosztów w gabinecie kosmetycznym!

Chcę napisać naprawdę obszerny, DARMOWY artykuł o realnych kosztach prowadzenia gabinetu. W tym celu stworzyłam anonimową ankietę, którą wypełniło już 166 właścicieli i managerów gabinetów beauty! W poniedziałek (10.09) biorę się za analizę wyników, więc jeśli znajdziesz w weekend 10 minut na jej wypełnienie, będę ogromnie zobowiązana. Im więcej danych, tym bardziej miarodajne wyniki!Ankietę znajdziesz TUTAJ.Poniżej wklejam również podgląd – możesz wypełnić już teraz bezpośrednio na blogu:

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar