Pobierz paczkę ponad 100 darmowych materiałów (grafik i tekstów), które pomogą Ci włączyć się w akcję ochrony gabinetów w związku z możliwym zakazem wykonywania zabiegów!

W grupie Ratujemy gabinety (tutaj przeczytasz o wszystkich działaniach grupy w ostatnim miesiącu) stworzyłyśmy grafiki i wzory pism, które każda z Was może bezpłatnie wykorzystać, aby włączyć się w obronę gabinetów.

Poniżej znajdziesz link do pobrania paczki materiałów, z których możesz korzystać bez ograniczeń, podawania źródła itd. Pamiętaj jednak, żeby dodawać do postów hasztagi:

  • główny: #ratujemygabinety
  • dodatkowo: #STOPlikwidacjizawodukosmetologa

Co dokładnie znajdziesz w paczce materiałów?

W paczce materiałów przygotowanych przez członków grupy Ratujemy gabinety znajdziesz:

56 gotowych grafik do postów i stories + kilka memów (prosimy o podpisanie petycji i informujemy o całej sprawie),

serię grafik z szerszymi informacjami do postów i na stories,

projekt ulotki do druku (samodzielnego lub w drukarni) w kilku wersjach,

projekt plakatu do powieszenia w gabinecie.

Materiały są w różnym stylu, bo były tworzone przez różne osoby. Uznałyśmy, że do każdego trafi inna estetyka, kolorystyka, więc im więcej pomysłów, tym lepiej.

W paczce plików znajdziesz również kod QR kierujący do petycji (możesz go np. wydrukować na małych karteczkach i rozdawać klientkom w gabinecie),

duży pdf, który zawiera wszystkie kluczowe informacje o sprawie (my dołączałyśmy go do maili – możesz rozesłać go osobom, które są zainteresowane tematem, ale nie znają wszystkich szczegółów),

propozycje treści postów, którymi można informować swoje klientki o całej sprawie,

wzory wiadomości do uczelni, polityków, mediów, influencerów i gabinetów kosmetycznych (rozsyłamy te wiadomości w ramach grupy – możesz poczytać o tym tu – ale sama również możesz włączyć się w akcję informowania np. mediów, firm lub koleżanek z branży),

i wiele innych… W sumie ponad 100 plików!

W paczce materiałów znajdziesz również:

  • dokładną instrukcję z listą i lokalizacją wszystkich materiałów,
  • listę oficjalnych hasztagów,
  • zbiór linków do wszystkich kluczowych materiałów, artykułów, a także do petycji w obronie gabinetów.

KLIKNIJ TUTAJ, ŻEBY POBRAĆ PACZKĘ MATERIAŁÓW

(żeby pobrać materiały, trzeba się zalogować na swoje konto Google – materiały są umieszczone na dysku Google)

Materiały są spakowane, więc żeby z nich korzystać, trzeba je najpierw rozpakować. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, zerknij do instrukcji, która przygotowałam na potrzeby mojego sklepu (pakiety sprzedaję właśnie w wersji spakowanej, dlatego w ramach sklepowego FAQ stworzyłam instrukcję). Instrukcję znajdziesz TUTAJ.


Wszystkie artykuły na ten temat znajdziesz w specjalnej BAZIE WIEDZY.


Chcesz, żeby powstawało więcej takich tekstów? Zrób zakupy w sklepie Gabinetu od zaplecza lub postaw mi wirtualną kawę – to jedyne źródła finansowania tej strony. Nie mam żadnych współprac ani nie reklamuję żadnych firm. Bez Twojego wsparcia nie będę mogła intensywnie działać.


podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Tagi :