Ile powinny kosztować zabiegi w Twoim salonie? Jak wycenić zabiegi, żeby co miesiąc zostawała Ci konkretna kwota i jednocześnie nie zniechęcić klientek do zapisów? Jak uwzględnić w cenie zabiegu problematyczne kwestie np. koszty roczne, pieniądze na czas urlopu, amortyzację sprzętu itd.? BeautyCALC sam policzy Ci wszystko!

AKTUALIZACJA: Kalkulator jest już dostępny! Dokładny opis i cenę znajdziesz TUTAJ.

Po kilku miesiącach prac i przygotowań mogę w końcu oficjalnie ogłosić datę premiery nowego produktu, o którym już kilka razy wspominałam!

BeautyCALC to kalkulator – arkusz stworzony w Excelu (możesz z niego korzystać w różnych programach, także darmowym OpenOffice lub na dysku Google). Po wpisaniu przez Ciebie podstawowych danych BeautyCALC policzy Ci – ile powinien kosztować każdy z Twoich zabiegów, żeby pokryć wszystkie koszty i zarabiać co miesiąc tyle, ile chcesz – podaną przez Ciebie kwotę!

BeautyCALC pozwala również testować różne warianty obliczeń, uwzględniając np.:

  • różny stopień obłożenia grafiku,
  • różną długość dnia pracy,
  • różną liczbę dni pracujących i wolnych,
  • różną wysokość oczekiwanego zysku,
  • różny czas trwania zabiegu,
  • różne kwoty poszczególnych kosztów,
  • różne formy opodatkowania,
  • różne formy rozliczenia z pracownikiem (jeśli posiadasz).

Zainteresowana? Nie przegap PREMIERY kalkulatora! Tylko do 29.10 (czwartek) masz na niego aż 50 zł zniżki!

Kalkulator jest już dostępny! Dokładny opis i cenę znajdziesz TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym