aktualnościnowe wpisy

Jak legalnie reklamować salon kosmetyczny lub fryzjerski – zaproszenie na LIVE

Obejrzyj LIVE z radcą prawnym i dowiedz się jak się reklamować zgodnie z prawem!

W środę (11.07) o godzinie 20.00 na profilu Gabinetu od zaplecza na Facebooku (czyli TUTAJ) odbędzie się LIVE z radcą prawnym Iloną Przetacznik! Ilona podzieli się z nami cenną wiedzą na temat legalnego marketingu gabinetu beauty!Będzie mowa o:
  • zbieraniu zgód na wysyłanie klientkom ofert marketingowych (maile i smsy reklamowe),
  • wysyłaniu newslettera – co trzeba zrobić, żeby wysyłać go zgodnie z prawem,
  • zbieraniu zgód na wysyłanie smsowych przypomnień o wizycie – czy taka zgoda zawsze jest konieczna,
  • zbieraniu zgód na robienie klientkom zdjęć z efektami zabiegów z możliwością publikacji tych zdjęć na stronie internetowej gabinetu lub w mediach społecznościowych,
  • zabezpieczeniu tych zdjęć zgodnie z RODO,
  • sytuacji, w której zdjęcia wykonują pracownicy gabinetu – jak się zabezpieczyć przed ich roszczeniami,
  • łączeniu ze sobą tych wszystkich zgód,
  • innych ważnych tematach związanych z promowaniem gabinetu zgodnie z prawem.
Wszystko oczywiście w związku z premierą e-booka RODO w praktyce gabinetu beauty – 193 pytania i odpowiedzi i innych produktów związanych właśnie z legalnym prowadzeniem działań marketingowych. Jeśli masz ochotę zapoznać się z zawartością nowych produktów, kliknij TUTAJ.Podczas LIVE będzie możliwość zadawania pytań. Jeśli chcesz, swoje pytanie możesz zostawić również w komentarzu pod TYM postem.

To co, widzimy się o 20.00? 🙂

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznymbestsellery gabinetu od zaplecza - ulubione pozycjepodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
mgr kosmetolog, specjalistka do spraw marketingu i zarządzania w branży beauty. Właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej oraz bloga Gabinet od zaplecza. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych, a także kilkudziesięciu e-booków na temat marketingu i zarządzania salonem beauty. Prywatnie żona i mama.

Dodaj komentarz

avatar