aktualnościGOZ w mediachmarketing gabinetunowe wpisy

Femvertising – na czym polega marketing skierowany do kobiet?

Jak tworzyć reklamy, które trafią do serca kobiety?

marketing skierowany do kobietMarketing skierowany do kobiet - na czym polega?

Choć do gabinetów kosmetycznych coraz częściej zaglądają mężczyźni, to kobiety nadal stanowią większość klientów. Również w salonach fryzjerskich panie zwykle zostawiają najwięcej pieniędzy, w związku z czym to właśnie do nich kierowana jest większość przekazów reklamowych w sektorze hair & beauty. Jak tworzyć skuteczne kampanie reklamowe, które trafią wprost do serc potencjalnych klientek? Czym charakteryzuje się marketing skierowany do kobiet?

Tego dowiesz się z mojej najnowszej lekcji w Akademii Versum! Całą lekcję przeczytasz TUTAJ.

marketing skierowany do kobiet

zimowe promocje w gabinecie kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym15 sposobów na sprzedanie drogiego zabiegupodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznymjak podnieść ceny zabiegówpodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym
Anna Wydra-Nazimek - Gabinet od zaplecza
specjalistka do spraw beauty marketingu, właścicielka firmy NEZA Group zajmującej się doradztwem i wsparciem marketingowym dla firm działających w branży kosmetycznej. Autorka kilku tysięcy artykułów publikowanych w najlepszych mediach branżowych. Miłośniczka kotów, zamków i długich spacerów!

Dodaj komentarz

avatar