Pracownik, manager, właściciel salonu – jak rozdzielić zadania? Co w sytuacji, w której sama pełnisz te wszystkie funkcje? Zajmować się klientkami, marketingiem, czy może rozwojem gabinetu? Jak znaleźć na to wszystko czas i jednocześnie zadbać o siebie – swoje zdrowie, samopoczucie i życie osobiste? O tym w moim artykule, który znajdziesz w najnowszym numerze czasopisma Najwspanialsze! 

Cały artykuł pojawi się na blogu już wkrótce, a tymczasem zapraszam Cię do lektury e-booka Kobieta, firma i czas w którym zdradzam sprytne techniki techniki PLANOWANIA I ORGANIZACJI, dzięki którym będziesz działać EFEKTYWNIEJ!

AKTUALIZACJA: artykuł jest już dostępny w całości na blogu – możesz go przeczytać TUTAJ.

podrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznympodrecznik marketingu i zarządzania gabinetem kosmetycznym